پرسپولیس ؛ بازیکنان پرسپولیس جواب انتقاد استقلالی ها به سبک بازی این تیم را خواهند داد

با توجه به نتایج نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا، احتمال تقابل تیم‌های ایرانی در مرحله حذفی این مسابقات با یکدیگر وجود دارد.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

روز نخست هفته پنجم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ دوشنبه با برگزاری دیدار‌های گروه C. و D. به پایان رسید و تیم‌های استقلال و پرسپولیس موفق شدند با کسب پیروزی مقابل الریان و تساوی در دیدار با نسف قارشی به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.

در گروه C. شاگردان برانکو در ورزشگاه مرکزی ازبکستان به مصاف نسف قارشی رفتند و در پایان به تساوی صفر – صفر رسیدند تا سرخپوشان پایتخت با کسب ۱۰ امتیاز صعود خود به مرحله بعد را قطعی کنند. همچنین السد قطر هم مقابل الوصل امارات به پیروزی ۲ بر یک رسید و با ۱۲ امتیاز در صدر جدول گروه سوم مسابقات لیگ قهرمانان لقب گرفت.

در این گروه، السد و پرسپولیس به ترتیب ۱۲ و ۱۰ امتیازی هستند و نسف قارشی با ۷ امتیاز سوم است و الوصل بدون هیچ امتیازی قعرنشین است. با توجه به پیروزی پرسپولیس در بازی رفت و تساوی در مسابقه برگشت مقابل نماینده ازبکستان، اگر نمایند ایران مقابل السد شکست بخورد و نسف مقابل الوصل به پیروزی برسد، اما پرسپولیس صعودش قطعی است.

صعود سرخپوشان پایتخت و شیر‌های قطری به مرحله حذفی قطعی است، اما آن‌ها برای مشخص شدن تیم صدرنشین، باید در چارچوب هفته ششم در تهران به مصاف هم بروند و در صورت پیروزی پرسپولیس، شاگردان برانکو تیم نخست جدول گروه C. لقب می‌گیرند و در صورتیکه نتیجه دیگری بدست آید، یاران پورعلی گنجی صدرنشین گروه سوم مسابقات خواهد شد.

اگر پرسپولیس صدرنشین شود، باید در مرحله یک هشتم نهایی به احتمال زیاد به مصاف یکی از تیم‌های الجزیره و الغرافه رود اما الاهلی نماینده عربستان با اختلاف ۳ امتیازی نسبت به الجزیره و الغرافه در صدر قرار دارد و به احتمال زیاد به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد خواهد شد. اگر پرسپولیس در گروه خود دوم شود، باید با این تیم دیدار کند.

الجزیره و الغرافه هر ۲ تیم پنج امتیازی هستند و تیمی که در مسابقه امشب بتواند پیروز شود به احتمال زیاد رقیب پرسپولیس در مرحله حذفی خواهد بود.

در گروه D. نیز صعود استقلال به مرحله حذفی قطعی است و اگر مقابل الهلال عربستان در کویت به تساوی برسد، صعودش به عنوان تیم نخست قطعی می‌شود و به احتمال زیاد باید در مرحله حذفی با ذوب آهن رودر رو شود. در گروه B، الدحیل با ۱۲ امتیاز صعودش قطعی شده است د احتمالا استقلال و ذوب آهن باید در مرحله یک هشتم با یکدیگر دیدار کنند.

ذوب آهن مقابل الدحیل شکست خورد لوکوموتیو هم مقابل الوحده به پیروزی رسید، ۲ تیم ۶ امتیازی شدند و تقابل این ۲ تیم در هفته آخر به طور قطع می‌تواند جذابیت‌های ۲ چندانی داشته باشد.

 

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

۴۹ روز تا ج

سر بابی چارلتون با ۴۹ گل ملی، دومین گلزن‌ تاریخ […]

هیچ کس به ح

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

قهرمانی که

برزیل با شکست ایتالیا در فینال جام جهانی ۱۹۷۰ توانست […]

همه چیز برا

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

رئال مادری

رئال مادرید در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با […]

RSS not configured

Sponsors