مدیر اجرایی یوونتوس از رئال مادرید به عنوان یک صخره در مسیر تیمش یاد کرد.

به گزارش ماه تو دی و به نقل از  گاتزتا دلو اسپورت، یوونتوس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به قرعه بسیار سختی افتاده و باید برابر رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی به میدان برود.

دو تیم در دو فصل اخیر با هم دیدار کرده‌اند. دو فصل قبل یوونتوس در نیمه نهایی توانست رئال مادرید را شکست دهد و به فینال راه پیدا کند اما  فصل قبل این رئال مادرید بود که توانست در فینال یووه را شکست دهد و جام قهرمانی را بالای سر برد.

واکنش ها به رویارویی یوونتوس با رئال مادرید در مرحله یک چهارم نهایی همچنان ادامه‌ دارد. ماروتا، مدیر اجرایی  یوونتوس گفت‌: یوونتوس تیم بزرگی است و به دیدار با تیم‌های بزرگ هم عادت کرده است. تیمی که می‌خواهد  در لیگ قهرمانان اروپا نتیجه‌ بگیرد نباید ترسی از هیچ رقیبی داشته باشد.

او ادامه‌ داد: رئال مادرید صخره بزرگی در مسیر ماست و باید آن را برداشت. ما با مانع بزرگی برخورد کرده‌ایم اما ترسی از  این مانع نداریم و می خواهیم آن را برداریم. به زودی به مصاف رئال مادرید خواهیم رفت و برای این دیدار بزرگ باید خود را آماده کرد. با حریف بزرگ خود با نهایت احترام برخورد خواهیم کرد.

ماروتا در واکنش به خبرهای زیادی که درباره جدایی آلگری از یوونتوس در تابستان به گوش می‌رسد، این گونه توضیح داد:  آلگری یک فصل دیگر با ما قرارداد دارد و فکر نمی‌کنم  که او به جدایی فکر کند.

از پاری ‌سن‌ ژرمن به عنوان مشتری جدی آلگری سخن به میان می‌آید و باید دید که این مربی با تجربه در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

ده‌روسی: ب

کاپیتان رم بعد از شکست سنگین برابر لیورپول به ستایش […]

علیپور مها

علیپور در فاصله سه روز مانده به بازی با سپیدرود […]

اسپورت است

مطالعات اخیر نشان داده است که اسپورت استقامتی باعث کاهش […]

شجاع خلیل ز

بند خاصی در قرار داد شجاع خلیل زاده وجود دارد […]

فریده شجاع

نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال گفت: دوست داشتیم تیم پنج […]

RSS not configured

Sponsors