دریافت فیلم

  • دانلود با کیفیت 360
  • دانلود با کیفیت 480
  • دانلود با کیفیت 720
  • دانلود با کیفیت 1024

مراسم بزرگداشت شواین اشتایگر ستاره محبوب بایرن مونیخ در آآلیانس آره نا برگزار شد و این ستاره برای آخرین بار در این ورزشگاه به میدان رفت.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

شواین اشتایگر بعد از ۱۷ سال بازی برای رده های مختلف بایرن مونیخ ، در سال ۲۰۱۵ از این باشگاه جدا شد و به منچستریونایتد پیوست و پس از آن، راهی شیکاگو فایر در لیگ MLS شد.

باشگاه بایرن مونیخ برای تقدیر از زحمات ستاره سابقش، در ماه ژانویه اعلام کرد که یک بازی دوستانه با شیکاگو فایر برگزار خواهد کرد؛ دیداری که شب گذشته (سه شنبه) با شکوه ویژه ای در آلیانس آره نا برگزار شد.

در این دیدار شواینی در نیمه اول برای تیم فعلی اش بازی کرد و نیمه دوم، با پیراهن بایرن مونیخ به میدان رفت. سرژ گنابری، ساندرو واگنر و آرین روبن، سه گل ابتدایی این دیدار را به ثمر رساندند و گل چهارم بازی را شواین اشتایگر روی ارسال تماشایی داوید آلابا وارد دروازه شیکاگو فایر کرد.

بازیکنان بایرن در این دیدار همگی با پیراهن شماره ۳۱ که شماره شواین اشتایگر در دوران حضورش در این باشگاه بود، بازی کردند. همچنین همه جام هایی که این بازیکن در طول دوران حضورش در بایرن فتح کرد، به نمایش گذاشته شد.


خبر خوش برای کاربران ماه تو دی: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران ماه تو دی نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

آلگری سرمر

ماکسیمیلیانو آلگری سرمربی جوان تیم فوتبال یوونتوس به شایعه بازگشت […]

حسن یزدانی

نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم ایران و دارنده مدال های طلای […]

عکس؛ چهار س

مارک آندره تراشتگن در غیاب لیونل مسی نقش به سزایی […]

فینالیست‌

با برگزاری دیدارهای نیمه نهایی ۴ وزن دوم کشتی آزاد […]

پرسپولیس ؛

دو تیم پرسپولیس و السد در دور برگشت لیگ قهرمانان […]

RSS not configured

Sponsors