در حالی که صحبت‌های زیادی درباره حضور مودریچ در اینتر مطرح شده بود، این بازیکن به شایعات پایان داد.

به گزارش ماه تو دی و به نقل از آس، لوکا مودریچ فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشت. ستاره کروات رئال مادرید توانست با بازی‌های درخشانی که با کهکشانی‌ها به نمایش گذاشت زمینه ساز سومین قهرمانی پیاپی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا باشد.

مودریچ بعد از درخشش در جام جهانی مورد توجه اینتر قرار داشت و انتظار می‌رفت او راهی این تیم ایتالیایی شود ولی رئال مادرید که نمی‌خواست بعد از رونالدو دومین بازیکن موثر خود را نیز از دست بدهد، مانع این انتقال شد.

در همین رابطه ستاره کروات رئال مادرید گفت: رئال مادرید بهترین باشگاه جهان است و خیلی خوشحالم که در این تیم حضور دارم و اینجا هستم. از حضور در رئال مادرید خوشحال نیستم بلکه خیلی خیلی خوشحالم. می خواهم ساکت و متمرکز مانند ۶ سال گذشته بهترین عملکرد را در رئال مادرید داشته باشم و بهتر از قبل باشم.

او که در جام‌جهانی نیز جایزه بهترین بازیکن جام جهانی دریافت کرد ادامه کرد: امسال چه از نظر فردی و چه از نظر تیمی بهترین سال دوران فوتبالم را داشتم و خیلی خوشحال هستم به این افتخارات دست یافتم. همیشه دوست دارم به بالاترین افتخارها در فوتبال برسم و امیدوار هستم روند خوب خودم را در ادامه فصل ادامه دهم.

هم‌چنین در این مراسم، سرخیو راموس به عنوان بهترین بازیکن و کیلور ناواس هم عنوان بهترین دروازبان را به دست آورد. لوکا مودریچ ستاره کروات رئال مادرید هم عنوان بهترین هافبک را به دست آورد و کریستیانو رونالدو هم بهترین مهاجم شد تا این چهار جایزه به تیم قهرمان برسد.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

بارسلونا م

یک رسانه اسپانیایی احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ را قوت […]

ماجرای است

حواشی تیم امید گویی تمام شدنی نیست و هر روز […]

منشا ؛ گادو

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسید شب آرامی […]

کفاشیان: بر

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید هزینه سفر به برزیل حدود ۷۰۰ […]

اخبار ویژه

عناوین روزنامه ابرار ورزشی پنجشنبه ۲۶ مهر به شرح زیر […]

RSS not configured

Sponsors