پیشکسوت تیم فوتبال ذوب آهن با تمجید از عملکرد این تیم در بازی برابر الدحیل ابراز امیدواری کرد که استقلال و ذوب آهن در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا مقابل هم قرار نگیرند.

به‌ گزارش ‌ماه تو دی، تیم فوتبال ذوب آهن با شش امتیاز از پنج بازی در رده دوم گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد. آنها باید برای صعود به مرحله بعد در آخرین بازی خود به مصاف لوکوموتیو تاشکند بروند و حداقل یک امتیاز کسب کنند.

رسول کربکندی، پیشکسوت تیم فوتبال ذوب آهن در گفت‌وگو با ماه تو دی، درباره این تیم، اظهار کرد: الدحیل تیم بسیار قدرتمندی است  که از پنج بازی ۱۵ امتیاز گرفته است. هیچ تیمی در لیگ قهرمانان به این خوبی ظاهر نشده اما ذوب آهن مقابل این تیم روز خوبی را پشت سر گذاشت و موقعیت‌های خوبی را به وجود آورد ولی مهاجمان این تیم شاید به خاطر نداشتن آمادگی روحی مناسب نتوانستند ضربات آخر خوبی را روانه دروازه‌ تیم قطری کنند.

او ادامه‌ داد: البته دروازه‌بان الدحیل نیز روز بسیار خوبی را پشت سر گذاشت. بازیکنان آنها هم با حرفه‌ای‌گری از جا ماندن مدافعان ذوب آهن در یک ضد حمله و با چهار ضرب توانستند به گل برسند.

کربکندی همچنین ‌اضافه کرد: ذوب آهن زمانی قافیه را باخت که با نتیجه‌ ۳ بر صفر در امارات شکست خورد و کارش به اما و اگر کشید.

پیشکسوت فوتبال ذوب آهن در مورد بازی آخر این تیم با لوکوموتیو اظهار کرد: لوکوموتیو با این که بازی رفت را به ذوب آهن باخته است اما در خانه تیم خطرناک‌تری است. تیم ذوب آهن نباید برای مساوی قدم در زمین مسابقه بگذارد.

او در مورد عملکرد ذوب آهن در این فصل نیز، بیان‌ کرد: در ابتدای فصل ناهماهنگی بین خواسته مربی و عملکرد بازیکنان در زمین وجود داشت اما با گذشت زمان این نقیصه برطرف شد. با وجود این که بازیکنانی همچون پهلوان از این تیم جدا شدند اما در نیم فصل بازیکنان خوب دیگری به این تیم ‌اضافه شدند که توانستند عملکرد خوبی ارائه دهند. آنها در نیم فصل دوم جهش خوبی داشتند و در حال‌ حاضر نیز جایگاه خوبی در جدول دارند. ذوب آهن اصفهان بر خلاف تیم‌های دیگر ستاره‌ای نداشت و به معنای واقعی یک تیم بود. آنها با تلاش خود می‌توانند سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورند.

کربکندی در مورد قلعه‌نویی نیز اظهار کرد: قلعه‌نویی، مربی با تجربه‌ای است که عملکرد خوبی در تیم‌های مختلف داشته است.

او در مورد رویارویی احتمالی ذوب آهن با استقلال در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا گفت‌: با وجود این که این بازی می‌تواند بسیار زیبا و چشم نواز باشد اما امیدوارم که این اتفاق رخ ندهد. استقلال و ذوب آهن هر دو از شرایط خوبی برخوردار هستند و حیف است که یکی از این دو تیم ایرانی از مسابقات حذف شوند.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

هوا را از م

تقریبا ۱۰ درصد از جغرافیای کشور ما تحت پوشش فرستنده […]

مجمع انتخا

معاونت قهرمانی وزارت ورزش زمان انتخابات سوارکاری را اعلام کرد. […]

انتظار قهر

وزیر اسپورت و جوانان در مراسم تجلیل از قهرمانان اسپورتی […]

رئال مادری

کریستیانو رونالدو ابر ستاره پرتغالی رئال مادرید دیگر قصد ادامه […]

احدی: هنوز

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: هنوز تعداد سهمیه بوکس ایران […]

RSS not configured

Sponsors