آرسنال ؛ چک : گاهی اوقات نتیجه گرفتن مهم تر از خوب بازی کردن است

«پیتر چک» دروازه بان تیم آرسنال معتقد است دلیل تقلای توپچی ها در چند سال اخیر، تعهد و علاقه بیش از اندازه «آرسن ونگر» سرمربی سابق این تیم به سبک بازی و عدم توجه وی به کسب پیروزی بوده است.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

روزنامه گاردین انگلیس روز دوشنبه نوشت: «سانتی کاسورلا» هافبک سابق آرسنال که تابسان جاری برای پیوستن به ویارئال از جمع توپچی ها جدا شد اواخر هفته گذشته در اظهار نظری اذعان داشت که این باشگاه در آخرین فصل حضور ونگر اعتماد خود را به این سرمربی از دست داده بود و برای بازگرداندن آرسنال به جمع مدعیان لیگ برتر جزیره، دیگر اعتقادی به وی نداشت.
حالا اما به نظر می رسد که این عقیده با اظهار نظر اخیر چک که در پیروزی ۲ – صفر آرسنال مقابل اورتون عملکرد درخشانی از خود برجای گذاشت، تطابق دارد.
ونگر اوایل سال جاری و پیش از آغاز رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، پس از ۲۲ سال حضور مستمر روی نیمکت توپچی ها و به دنبال نتایج ناامید کننده در فصل گذشته که توپچی ها را در رتبه ششم لیگ برتر جای داد، از نیمکت این تیم جدا شد.
در این بین، دروازه بان کهنه کار آرسنال در این باره اظهار داشت:

آنچه در گذشته کمبود آن حس می شد، توجه بیش از حد به نحوه و سبک بازی بود، این در حالی است که گاهی اوقات نتیجه گرفتن مهم تر از خوب بازی کردن است.

وی ادامه داد:

به عبارت دیگر برخی مواقع شما فقط باید اطمینان حاصل کنید که در یک بازی اصطلاحا «کثیف» پیروز میدان می شوید، در واقع بدون ارائه بازی خوب به هر قیمتی که شده با به ثمر رساندن یک گل و بستن راه های نفوذ حریف، فقط سه امتیاز بازی را به دست آورید.

چک افزود:

به اعتقاد من این رویکرد نکته منفی تیم طی سه سال گذشته بوده است و پیروزی مقابل اورتون بدون گل خورده، قدم مثبتی در این جهت محسوب می شود و مسلما تحت هدایت سرمربی جدید خیلی زودتر از قبل می توانیم افتخارات سال های گذشته را تکرار کنیم.

آرسنالی ها پس از اینکه در فصل ۲۰۰۳ – ۲۰۰۴ با ثبت رکورد بدون شکست جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند، دیگر موفق به کسب عنوان قهرمانی نشده اند.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

آماده باش م

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی […]

راموس از سو

شنبه‌ شب برای رئال مادرید شبی بود که هواداران این […]

شکست امامی

نماینده وزن ۷۰ کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود در […]

RSS not configured

Sponsors