سیاوش اکبرپور

ستاره سابق آبی‌های پایتخت معتقد است شهرآورد‌هایی که دو تیم در شرایط نابرابر در جدول هستند همواره زیباتر و تماشایی‌تر از آب درمی‌آیند.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

سیاوش اکبرپور ستاره سابق آبی‌های پایتخت گفت:

یکی، دو بازیکن در دیدار این فصل استقلال و پرسپولیس می‌توانند گره‌گشای بازی باشند. مهاجم اسبق استقلال معتقد بود برای غلبه بر پرسپولیس، شفر باید نظم این تیم را هدف بگیرد.

* شهرآورد پیش رو را چطور ارزیابی می‌کنید؟

سیاوش اکبرپور:

قطعاً شهرآورد زیبایی از کار در می‌آید.

* … چطور؟

سیاوش اکبرپور:

هر زمان یکی از دو تیم بالا و دیگری پایین‌های جدول بوده شهرآورد دیدنی‌تر از آب درآمده است. تیم بالاتر مدعی برد است و تیم پایین‌تر هم برای اعاده حیثیت تلاش بیشتری داشته است. اکثر مواقع هم پیش‌بینی‌ها برعکس شده است.

* یعنی استقلال بازی فردا را با برد تمام می‌کند؟

سیاوش اکبرپور:

قطعاً در چنین شرایطی احتمال برد با تیم پایین جدولی است. این قطعی نیست ولی بیشتر این‌گونه بوده است. ان‌شاءا… که این بار هم استقلالی‌ها برای اعاده حیثیت هم که شده با قدرت جلو بروند و تمام توان‌شان را به کار بگیرند و برنده زمین را ترک کنند.

* پرسپولیس را چطور ارزیابی می‌کنید؟

سیاوش اکبرپور:

پرسپولیس تیم منظمی است ولی تکیه اصلی این تیم روی بدنسازی خوبی است که دارد. پرسپولیس روبه‌روی الدحیل چه در دوحه و چه در تهران با تکیه بر همین شاخصه اش موفق عمل کرد. پرسپولیس بازیکنان کمی دارد ولی همین نفرات با هماهنگی بالایی در زمین جا عوض می‌کنند.

* استقلال می‌تواند از پس این نظم برآید؟

سیاوش اکبرپور:

شفر را مربی‌ای دیده‌ام که می‌تواند برای چنین شرایطی راهکار درستی را انتخاب کند. او بازیکن هم کم ندارد و می‌تواند با استفاده درست از آن‌ها راه دروازه پرسپولیس را پیدا کند.

* استقلالی‌ها در چه پستی باید بیشتر تلاش کنند؟

سیاوش اکبرپور:

در همه پست‌ها. پرسپولیس مهاجمان خوبی دارد و البته در خط هافبک هم بازیکنانش با دوندگی بالا میدان را در دست می‌گیرند، در دفاع هم که به سختی دروازه‌شان باز می‌شود. استقلال هم با تکیه بر توان هافبک‌هایش باید این نظم را بر هم بزند. یکی، دو بازیکن می‌توانند در دیدار فردا نقش گره‌گشا را بازی کنند.

* کدام نفرات؟

سیاوش اکبرپور:

فرشید اسماعیلی و همام طارق. این دو اگر در جای درستی در ترکیب بایستند حتماً می‌توانند از کنار یا عمق خط دفاع پرسپولیس خطرساز شوند.

* کدام بازیکن گل می‌زند؟

تبریزی گل می‌زند.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

بارسلونا م

یک رسانه اسپانیایی احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ را قوت […]

ماجرای است

حواشی تیم امید گویی تمام شدنی نیست و هر روز […]

منشا ؛ گادو

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسید شب آرامی […]

کفاشیان: بر

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید هزینه سفر به برزیل حدود ۷۰۰ […]

اخبار ویژه

عناوین روزنامه ابرار ورزشی پنجشنبه ۲۶ مهر به شرح زیر […]

RSS not configured

Sponsors