تیم پرسپولیس - امیر غفارمنش - باران کوثری - تیم فوتبال پرسپولیس - بازی سوپرجام - پوری حسینی - علی‌اصغر یوسف‌نژاد - کمیته استیناف - شفر - عبدالصمد ابراهیمی - کنفدراسیون فوتبال آسیا - فدراسیون فوتبال - سوپرجام تیم پرسپوليس - باشگاه استقلال - دربی ۸۶ - لیگ قهرمانان آسیا - تیم استقلال - باشگاه استقلال - دربی‌ - دربی -استقلال - پرسپولیس - محسن مسلمان - فدراسیون فوتبال - ایوب اصغرخانی - عمر خریبین - خداداد افشاریان - عادل فردوسی پور - مهدی طارمی - روزبه وثوق احمدی

در چند وقت اخیر، هنرمندان ترجیح می‌دهند کمتر وارد کری‌های دربی شوند و این مهم را هم نشأت گرفته از فضای بدی که در صفحات مجازی برای آن‌ها ایجاد می‌شود، می‌دانند.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

معمولاً رسم است که برای داغ شدن بازار شهرآورد و بالا بردن هیجان این بازی و کری بین طرفداران قبل از این مسابقات سراغ غیرفوتبالی‌ها هم برویم و پای صحبت‌های آن‌ها بنشینیم. در چند وقت اخیر، اما هنرمندان ترجیح می‌دهند کمتر وارد این کری‌ها شوند و این مهم را هم نشأت گرفته از فضای بدی که در صفحات مجازی برای آن‌ها ایجاد می‌شود، می‌دانند؛ اینکه اظهارنظر در مورد تیم محبوب‌شان یا پیش‌بینی نتیجه بازی باعث می‌شود هواداران تیم رقیب به صفحه شخصی آن‌ها هجوم برده و هتاکی کنند. این اتفاق متأسفانه برای برخی هنرمندان طرفدار هر دو تیم رخ داده و با برخی از آن‌ها که گپ زدیم ترجیح دادند وارد بازار کری‌خوانی برای شهرآورد نشوند. یکی از هنرپیشه‌های زن استقلالی به ما گفت:

همه من را به استقلالی بودن می‌شناسند و یک پای پیش‌بینی‌ها و کری‌خوانی‌های شهرآورد بودم، اما مدتی است ترجیح می‌دهم زیاد وارد هیاهوی شهرآورد نشوم و نزدیک این بازی که می‌شود حتی کامنت‌های اینستاگرام را هم می‌بندم تا کسی چیزی نگوید.

مشابه این اظهارات را یک هنرپیشه مرد پرسپولیسی هم داشت که ترجیح می‌دهد در آشفته‌بازار فقر فرهنگی در فضای مجازی عطای کری‌خوانی را به لقایش بخشیده و سرش به بازیگری اش گرم شده و هیجانش را در محیط خانوادگی و با دوستان و خانواده اش خالی کند.
حیف که کاری کردیم تا شهرآورد‌ها همین‌طور که از کیفیت و جذابیت می‌افتد از این کری‌خوانی‌ها و هیجان‌ها هم خالی شود و فضا طوری باشد که هنرمندان ما از یک اظهارنظر ساده در مورد فوتبال هم پرهیز کنند.

منبع: خبرورزشی

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

بارسلونا م

یک رسانه اسپانیایی احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ را قوت […]

ماجرای است

حواشی تیم امید گویی تمام شدنی نیست و هر روز […]

منشا ؛ گادو

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسید شب آرامی […]

کفاشیان: بر

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید هزینه سفر به برزیل حدود ۷۰۰ […]

اخبار ویژه

عناوین روزنامه ابرار ورزشی پنجشنبه ۲۶ مهر به شرح زیر […]

RSS not configured

Sponsors