وزیر اسپورت و جوانان در نشست شورای معاونان وزارت اسپورت و جوانان گفت : توجه و عنایتی که رهبر معظم انقلاب به قهرمانان و جوانان افتخار آفرین اسپورت کشور داشتند روز استثنایی و بزرگی را در تاریخ اسپورت ایران به یادگار گذاشت.

به گزارش ماه تو دی، مسعود سلطانی‌فر وزیر اسپورت و جوانان در نشست شورای معاونان وزارت اسپورت و جوانان گفت: توجه و عنایتی که رهبر معظم انقلاب به قهرمانان و جوانان افتخار آفرین اسپورت کشور داشتند روز استثنایی و بزرگی را در تاریخ اسپورت ایران به یادگار گذاشت.

دکتر سلطانی‌فر در صد و هشتاد و  چهارمین جلسه شورای معاونان وزارت اسپورت و جوانان گفت : فرمایشات رهبر معظم انقلاب و فضای صمیمانه و کم نظیری که در دیدار با معظم له برای جامعه اسپورت رقم خورد انرژی دو چندانی را به همه ما داد و مسیولیت ما برای خدمت و تلاش برای پیشرفت اسپورت و خوشنودی رهبر انقلاب و مردم زیادتر کرد و مطمئنم خدمت به قهرمانان و اسپورتکاران برای همه ما افتخار است.

مسعود سلطانی فر از همه معاونان و مدیران کل ستادی و استانی ، روسای فدراسیون ها و مدیران باشگاهها خواست با نصب العین قرار دادن فرمایشات و رهنمودهای رهبر انقلاب ، در جهت رشد و اعتلای اسپورت و خدمت به قهرمانان و جوانان کشور تلاش مضاعفی کنند و آن را فصل الخطاب بدانند.

در ادامه نشست شورای معاونان موضوعات و طرح های پژوهشی وزارتخانه طرح و مورد تصویب قرار گرفت.

همچنین آیین نامه تشکیل ستاد ملی زن و خانواده توسط معاون جوانان تشریح شد.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

بارسلونا م

یک رسانه اسپانیایی احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ را قوت […]

ماجرای است

حواشی تیم امید گویی تمام شدنی نیست و هر روز […]

منشا ؛ گادو

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسید شب آرامی […]

کفاشیان: بر

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید هزینه سفر به برزیل حدود ۷۰۰ […]

اخبار ویژه

عناوین روزنامه ابرار ورزشی پنجشنبه ۲۶ مهر به شرح زیر […]

RSS not configured

Sponsors