گل اول استقلال روی گل به خودی علی عبدالله زاده به ثمر رسید.علی عبدالله زاده این گل را در دقیقه ۱۳ وارد دروازه فروزان کرد.

مدافع تراکتورسازی با یک گل آشتی کنان خود را در تبریز برگزار کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

علی عبدالله زاده مدافع تراکتورسازی بعد از روزهای سخت هفته های گذشته حالا با گلزنی برابر تیم استان خود، دوباره با هواداران تراکتورسازی آشتی کرد.

روز های سخت تراکتورسازی و از دست رفتن پنالتی عبدالله زاده برابر نفت آبادان، تیم سابق او باعث شد تا انتقادات زیادی از این بازیکن شکل بگیرد و این موضوع منتج به یک خداحافظی اینستاگرامی شد.

علی عبدالله زاده که برابر پدیده در ترکیب حضور نداشت دوباره برابر استقلال خوزستان به ترکیب تراکتورسازی بازگشت و حالا با بهتر شدن شرایط این تیم، توانست با گلزنی در ورزشگاه یادگار امام و پیش چشم هواداران، آشتی کنان خود را با یک گل برگزار کند.

گل زودهنگام این مدافع تاثیر گذار و جنوبی کار را برای تراکتورسازی در این دیدار آسان کرد تا حالا دوباره این مدافع یکی از بازیکنان تاثیر گذار و البته محبوب تیم تراکتورسازی برای هواداران این تیم باشد.

علی عبدالله زاده مدافع تراکتورسازی است علی عبدالله زاده بعد از روزهای سخت  حالا با گلزنی برابر تیم استان خود، دوباره با هواداران تراکتورسازی آشتی کرد.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

آلگری سرمر

ماکسیمیلیانو آلگری سرمربی جوان تیم فوتبال یوونتوس به شایعه بازگشت […]

حسن یزدانی

نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم ایران و دارنده مدال های طلای […]

عکس؛ چهار س

مارک آندره تراشتگن در غیاب لیونل مسی نقش به سزایی […]

فینالیست‌

با برگزاری دیدارهای نیمه نهایی ۴ وزن دوم کشتی آزاد […]

پرسپولیس ؛

دو تیم پرسپولیس و السد در دور برگشت لیگ قهرمانان […]

RSS not configured

Sponsors