غیبت قطعی ابراهیم ماجد مدافع السد در دیدار برابر پرسپولیس

پس از شکست پنج گله برابر الغرافه و باخت مقابل السد و الدحیل، پرسپولیسی ها اکنون می خواهند در دوحه به موفقیتی بزرگ برسند.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

در این سالها تیم پرسپولیس عملکرد خوبی در قطر و مخصوصا شهر دوحه نداشته و به جز چند پیروزی، همواره در مقابل تیم های قطری مغلوب بوده است. آن ها در لیگ قهرمانان ۲۰۰۹ سنگین ترین شکست آسیایی خود را مقابل الغرافه تجربه کردند و با ۵ گل مغلوب شدند، آن هم در شرایطی که می توانستند با کسب پیروزی در فاصله ۲ هفته تا پایان، صعودشان به مرحله بعد را مسجل کنند.

در این فصل هم الدحیل و السد توانسته اند پرسپولیس را در دوحه شکست دهند. باخت به السد با نتیجه ۳-۱ رقم خورد که آن هم سنگین ترین شکست پرسپولیس در سال گذشته بود. امسال هم الدحیل با پیروزی یک گله سرخپوشان پایتخت را بدرقه کرد. فصل گذشته هم الریان در ورزشگاه احمد بن علی شهر ریان توانست ۳-۱ پرسپولیس را ببرد.

در کنار این نتایج قرمزها یک صعود شیرین به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را در دوحه و مقابل لخویا رقم زدند. پیروزی برابر لخویا با گل به خودی قرمزهای قطری رقم خورد. همچنین یک پیروزی سه گله برابر الغرافه با گل های زاید، رضایی و بادامکی در کارنامه پرسپولیس دیده می شود.

حالا شاگردان برانکو ایوانکوویچ با خوش بینی کامل راهی این شهر خواهند شد اما به خوبی می دانند که کار سختی در مقابل السد خواهند داشت. بازی برابر السد با کلکسیونی از محروم و مصدوم ها، می تواند دوحه را تبدیل به جهنم کند اما پرسپولیس نشان داده توانایی تبدیل هر جهنمی را به بهشت دارد.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

توقعات از ت

صادق محرمی بر این باور است که توقعات از تیم […]

بابک حاتمی

بازیکن سابق تیم‌های پرسپولیس و سایپا با عقد قرارداد رسمی […]

اخبار ورزش

محمد خرمگاه، مربی و بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال تهران […]

اخبار ورزش

محمد خرمگاه، مربی و بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال تهران […]

تاج: نباید

رییس فدراسیون فوتبال با انتقاد از صحبت‌هایی که در روزهای […]

RSS not configured

Sponsors