دریافت فیلم

  • دانلود با کیفیت 360
  • دانلود با کیفیت 480
  • دانلود با کیفیت 720
  • دانلود با کیفیت 1024

دیدار بارسلونا – رم برای لحظااتی به دلیل ورود تعدادی بادکنک به داخل زمین ، متوقف شد. این بادکنک های زرد رنگ نشانه حمایت هواداران از زندانیان سیاسی کاتالونیا است.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

تیم‌های بارسلونا و رم از ساعت ۲۳:۱۵ چهارشنبه در چارچوب دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر رفتند.شاگردان والورده در این بازی از اشتباهات مدافعان رم به بهترین شکل ممکن استفاده کردند و با پیروزی قاطع ۴ بر یک مقابل این تیم ، راه صعود خود به مرحله بعدی را هموار کردند.

اما از حواشی این دیدار توقف بازی در دقیقه ۱۹ به دستور داور بود. داور بازی به دلیل ورود تعدادی بادکنک به داخل زمین ، بازی را برای لحظاتی متوقف کرد. این بادکنک های زرد رنگ به نشانه حمایت از زندانیان سیاسی کاتالونیا از سوی هواداران بارسلونا به ورزشگاه آورده شده بودند .

گفتنی است پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی هم از روبان زرد برای حمایت از زندانیان سیاسی کاتالونیا استفاده می‌کرد که با جریمه از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس رو به رو شد .


خبر خوش برای کاربران ماه تو دی: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران ماه تو دی نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

مرگ اسکوبا

برزیل در نخستین فینال جام جهانی که با نتیجه بدون […]

برانکو گفت

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

قاسم‌پور:

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است با لغو دیدار تدارکاتی مقابل […]

آرزوی قلبی

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

درخشان: لژی

ملی‌پوش سابق ایران می‌گوید تیم ملی در کمتر از سه […]

RSS not configured

Sponsors