کلیپی جالبی از از ترانه خواندن بازیکن تیم ناتینگهام به زبان فارسی که کریم انصاری فرد در استوری خود منتشر کرده است ، تقدیم شما همراهان عزیز ماه تو دی می شود.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

اگر چه انتقال کریم انصاری فرد به ناتینگهام فارست در هاله ای از ابهام قرار داد و هنوز چیزی قطعی به نظر نمی رسد اما ستاره تیم ملی به تازگی ویدئویی در استوری خود منتشر کرد که مربوط به یکی از بازیکنان تیم ناتینگهام فارست است.
کریم انصاری فرد در استوری خود ویدئویی از العربی هلال سودانی بازیکن الجزایری تیم ناتینگهام فارست منتشر کرد که او را در حال خواندن ترانه ای به زبان فارسی نشان می دهد.
العربی هلال سودانی چند ماه قبل از دینامو زاگرب با انتقالی ۳میلیون یورویی و ۳ساله به تیم ناتینگهام فارست پیوست. هلال سودانی در فصل گذشتهلیگ برتر کرواسی آقای گل شد.
بعد از چند هفته ابهام در پروسه انتقال احتمالی ستاره ایرانی به ناتینگهام سرانجام رسانه های جزیره از دلیل اصلی به تاخیر افتادن این انتقال پرده برداشتند.
در شرایطی که انتظار می رفت پروسه انتقال دومین ستاره تیم ملی ایران به چمپیون شیپ به همان سرعتی که انتقال سعید عزت الهی نهایی شد، انجام شود آینده کریم انصاری فرد با ابهاماتی روبرو شد تا پیوستن شماره ۱۰ تیم ملی ایران و بهترین گلزن فصل پیش المپیاکوس به ناتینگهام در چند هفته گذشته سوژه رسانه ها شود.

آخرین گزارشات رسانه های جزیره پیرامون این انتقال به خبری برمی گردد که سایت footballleagueworld منتشر کرد و نوشت:« انتقال انصاری فرد به ناتینگهام تحت الشعاع تغییرات مدیریتی باشگاه و ورود مدیرفنی جدید قرار گرفت. اما حالا با انتصاب مدیر جدید به نظر می رسد این قضیه بعد از یکی دو هفته مسکوت ماندن دوباره در دستور کار قرار بگیرد».

در ادامه این گزارش آمده است:« آیتور کارانکا سرمربی اسپانیایی در حال حاضر هدایت یکی از بهترین تیم های این فصل چمپیون شیپ را در دست دارد. اما حتی ۱۶ خرید تابستانی و تقویت تیم در بازار هم مانع این امر نشده که کارنکا و مدیران باشگاه به فکر خریدهای جدید و جذب بازیکنان ازاد موجود در مارکتینگ اروپا نباشند، بازیکنی مثل کریم انصاری فرد که از هفته ها پیش خبرهایی پیرامون کوچ او به ناتینگهام وجود دارد.


خبر خوش برای کاربران ماه تو دی: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران ماه تو دی نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

بارسلونا م

یک رسانه اسپانیایی احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ را قوت […]

ماجرای است

حواشی تیم امید گویی تمام شدنی نیست و هر روز […]

منشا ؛ گادو

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسید شب آرامی […]

کفاشیان: بر

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید هزینه سفر به برزیل حدود ۷۰۰ […]

اخبار ویژه

عناوین روزنامه ابرار ورزشی پنجشنبه ۲۶ مهر به شرح زیر […]

RSS not configured

Sponsors