در پایان دور ششم مسابقات شطرنج المپیاد جهانی باتومی تیم ملی پسران مقابل چین شکست خورد و تیم ملی دختران مقابل جمهوری چک به برتری رسید.

به گزارش ماه تو دی، دور ششم مسابقات شطرنج المپیاد جهانی برگزار شد که تیم ملی مردان ایران مقابل چین با نتیجه ۱.۵ بر ۲.۵ مغلوب شد. در این دور پرهام مقصودلو، پویا ایدنی و علیرضا فیروزجا مقابل شطرنج‌بازان چینی به تساوی رسیدند و محمدامین طباطبایی شکست خورد.

اما تیم ملی دختران ایران مقابل تیم جمهوری چک با نتیجه ۳ بر یک به برتری رسید. ساراسادات خادم‌الشریعه و مبینا علی‌نسب مقابل حریفانشان به برتری رسیدند و مطهره اسدی و میترا حجازی‌پور به تساوی بسنده کردند.

اکنون تیم دختران ایران با ۱۷ امتیاز در رده دهم و تیم پسران با ۱۷ امتیاز در رده بیست‌ودوم قرار دارد. دور هفتم این رقابت‌ها فردا ساعت ۱۴:۳۰ برگزار می‌شود که تیم ملی دختران ایران در این دور به مصاف هلند و تیم ملی پسران ایران به مصاف دومینیکن خواهد رفت.

چهل و سومین دوره مسابقات شطرنج المپیاد جهانی از دوم تا ۱۳ مهر به میزبانی باتومی گرجستان در یازده دور برگزار می‌شود که تیم ملی ایران با ۱۰ شطرنج‌باز در این رقابت‌ها در قالب دو تیم حضور دارد.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

بارسلونا م

یک رسانه اسپانیایی احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ را قوت […]

ماجرای است

حواشی تیم امید گویی تمام شدنی نیست و هر روز […]

منشا ؛ گادو

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسید شب آرامی […]

کفاشیان: بر

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید هزینه سفر به برزیل حدود ۷۰۰ […]

اخبار ویژه

عناوین روزنامه ابرار ورزشی پنجشنبه ۲۶ مهر به شرح زیر […]

RSS not configured

Sponsors