مربی تیم ملی تیروکمان جوانان اعزامی به المپیک آرژانتین گفت: تلاش خواهیم کرد در میکس تیم ریکرو به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

زهرا شعبانی در گفت‌وگو با ماه تو دی در آستانه اعزام دو کماندار جوان به المپیک آرژانتین اظهار کرد: برای آماده‌سازی این دو کماندار جهت شرکت در المپیک آرژانتین مدت یک سال است که در اردوی آماده‌سازی به سر می‌بریم و تاکنون بیش از ۸ اردو را پشت سر گذاشته‌ایم. البته آخرین اردوی ما تا مهر ادامه دارد و سوگند رحمانی و رضا شبانی دو کماندار جوان کشورمان ساعت ۵ صبح روز جمعه راهی آرژانتین خواهند شد.

وی گفت: برای آماده‌سازی این دو کماندار تمرین‌های خوبی را پشت سر گذاشتیم و حتی سعی کردیم تمرین‌ها را در جایی برگزار کنیم تا شرایط آب و هوایی آرژانتین را برای کمانداران شبیه‌سازی کنیم و بتوانیم در بخش ریکرو برای نخستین بار به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

شعبانی در پاسخ به این پرسش که چقدر امید به کسب مدال در این دوره از رقابت‌ها دارید، تصریح کرد: شرایط برای کسب مدال تا حدودی سخت است و ما حریفان سختی چون کره، ژاپن و چین تایپه را در بخش ریکرو داریم که با سرمایه‌گذاری خوبی که انجام داده‌اند به دنبال کسب مدال در بخش جوانان هستند. البته ما نیز تمرین‌های سختی را پشت سر گذاشتیم و امیدواریم بتوانیم در بخش میکس تیم ریکرو به نتایج خوبی دست پیدا کنیم. هرچند در بخش انفرادی نیز امیدوار هستیم.

مربی تیم ملی جوانان درباره رکورد دو کماندار اعزامی به این رقابت‌ها خاطرنشان کرد: سوگند رحمانی و رضا شعبانی در طی رکوردگیری که در جریان تمرینات خود داشتند رکورد بالای ۳۳۰ را به ثبت رساندند که امیدواریم این رکورد را در جریان مسابقات تکرار کنند. قطعا کار سختی را در آرژانتین پیش رو داریم اما ناامید نیستیم و تلاش خواهیم کرد برای نخستین بار بهترین نتایج را در المپیک کسب کنیم.

وی در پایان زمان برگزاری مسابقه‌های تیروکمان جوانان در المپیک آرژانتین را ۲۰ مهر عنوان کرد و افزود: روز جمعه ۱۳ مهر راهی آرژانتین می‌شویم و بلافاصله پس از رسیدن به محل مسابقات، تمرینات خود را پیگیری خواهیم کرد و از ۲۰ مهر مرحله مقدماتی رقابت‌های انفرادی و میکس آغاز می‌شود.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

بارسلونا م

یک رسانه اسپانیایی احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ را قوت […]

ماجرای است

حواشی تیم امید گویی تمام شدنی نیست و هر روز […]

منشا ؛ گادو

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسید شب آرامی […]

کفاشیان: بر

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید هزینه سفر به برزیل حدود ۷۰۰ […]

اخبار ویژه

عناوین روزنامه ابرار ورزشی پنجشنبه ۲۶ مهر به شرح زیر […]

RSS not configured

Sponsors