برانکو ایوانکوویچ - محسن مسلمان

محسن مسلمان بعداز رفع سوء تفاهمات خود با باشگاه ذوب آهن و امید نمازی چند روزی است که در تمرینات این تیم حضور با انگیزه و مثمر ثمری دارد.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

سعید آذری در خصوص آخرین وضعیت محسن مسلمان می گوید:

«هر انسانی با جوهره خاصی به دنیا می‌آید. هر ورزشکاری خاصیت خودش را دارد رشته فوتبال خود به خود حاشیه دارد. من به عنوان مدیر وظیفه دارم علاوه بر مسائل فنی، مدیریت مسائل خارج از فوتبال را هم پیگیری کنم تا بتوانیم از همه لحاظ شرایط خوبی داشته باشیم. مسلمان یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر فوتبال ایران است. شاید علاوه بر مسائل فنی مشکلاتی داشته باشد که این عامل باعث شود تا تمرکز خوبی نداشته باشد. من مطمئنم این مشکل هر چه زودتر برطرف خواهد شد و در حال حاضر مسلمان سه جلسه‌ای است که فوق‌العاده و با انگیزه تمرین می‌کند می‌دانیم که او به شرایط آرمانی‌ خودش برمی‌گردد.»

با استناد به صحبت های مدیر عامل باشگاه ذوب آهن باید گفت محسن مسلمان در ذوب آهن ماندنی است و چه بسا در بازی بعدی تیم یکی از مهره های اصلی امید نمازی باشد.

محسن مسلمان در بازی گذشته تیم ذوب آهن در لیست ۱۸ نفره تیمش قرار نگرفت و به همین بهانه اصفهان را ترک کرد و به تهران آمد که این باعث ایجاد حواشی پیرامون این بازیکن شد. در روزهای اخیر خبر بازگشت همزمان این بازیکن و مهدی طارمی به تیم پرسپولیس مطرح شد که به نظر می رسد دور از واقعیت باشد.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

آماده باش م

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی […]

راموس از سو

شنبه‌ شب برای رئال مادرید شبی بود که هواداران این […]

شکست امامی

نماینده وزن ۷۰ کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود در […]

RSS not configured

Sponsors