اشپیتیم آرفی

اشپیتیم آرفی که چندین بار در سینما ایران مقابل دوربین رفت گفت: اعلام کردم اگر پولم را بدهند، من هم حاضرم بخشی از طلبم را ببخشم.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

اشپیتیم آرفی مهاجم پیشین تیم‌های پیام مشهد، پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز چند صبایی است که در ایران، مقابل دوربین می‌رود.

اشپیتیم آرفی مهاجم اسبق پرسپولیسی ها درباره علاقه اش به بازیگری حرف می زند و می گوید:

علاقه خاصی به سینما دارم و شاید بتوانم این را بگویم که درست مثل پژمان جمشیدی، عاشق سینما و بازی در فیلم ها و سریال ها هستم. البته هرگز این علاقه ام را پنهان نکردم وجدا از آن که در آلمان و کوزوو، به کار مدلینگ مشغول بودم، بارها در چند فیلم و سریال کوتاه هم نقش آفرینی داشتم.

اشپیتیم آرفی که زبان فارسی را به شکل جالبی صحبت می کند، افزود:

در ایران تا به حال سه، چهار سریال و دو، سه فیلم سینمایی بازی کرده ام. دوست دارم این کار را ادامه دهم. حضور مقابل دوربین، به من کمک می کند تا تجربیات شیرینی کسب کنم. به من می گویند فارسی را با لهجه زیبایی صحبت می کنی و از این رو، دوست دارم باز هم در فیلم های ایرانی شرکت داشته باشم. آخرین کارم من، حضور در یک فیلم سینمایی با کارگردانی کمال تبریزی به نام ما همه با هم هستیم، است.

از آرفی در خصوص مطالباتش از باشگاه پرسپولیس نیز پرسیدیم که گفت:

همچنان در حال مذاکره و صحبت هستیم تا بتوانیم بدون ادامه دادن به شکایت ها، به پولم برسم. من هرگز نمی خواستم از پرسپولیس شکایت کنم چون ایران و باشگاه پرسپولیس را خانه خودم می دانم ولی کاری با من کردند که مجبور به شکایت شدم. حالا هم اعلام کردم اگر پولم را بدهند، من هم حاضرم بخشی از طلبم را ببخشم.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

منچسترسیتی

پپ گواردیولا تمام تلاش خود را خواهد کرد که هافبک […]

علی کریمی ؛

مصاحبه دوربین نود با علی کریمی سرمربی سپیدرود درباره اختلافاتش […]

دختران بسک

ترکیب نهایی تیم بسکتبال سه نفره بانوان برای اعزام به […]

احتمال باز

یک رسانه یونانی از جدایی ملی‌پوش ایرانی آاِک و بازگشتش […]

جلسه مشترک

رسول خادم اواخر هفته جاری برای دیدار با نناد لالوویچ […]

RSS not configured

Sponsors