زلاتکو کرانچار با دعوت تعداد پُر شماری از بازیکنان جوان به دنبال انتخاب نفرات منتخب خود برای رقابت‌های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ است.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

دور جدید تمرینات تیم ملی امید ایران در حالی از یک هفته قبل آغاز شده که کرانچار در تصمیمی جالب و جدید ۴۴ بازیکن را به این مرحله از اردوها فرا خوانده تا بتواند تعداد نفرات بیشتری را زیر نظر بگیرد و برخلاف رقابت‌های آسیایی که نتوانستند نتیجه بگیرند، در مسابقات مقدماتی المپیک پُر قدرت ظاهر شوند.

در تمرین عصر روز گذشته (پنج شنبه )  تیم ملی امید ایران که درورزشگاه خیریه عمل برگزار شد، کرانچار از ابتدای تمرین بازیکنان را در ۴ گروه ۱۱ تایی با رنگ کاورهای قرمز، سبز، آبی و خاکستری تقسیم کرد تا آنها در کارهای گروهی و بازی درون تیمی در شرایط سخت‌تری به رقابت بپردازند و او نیز راحت‌تر این ملی پوشان جوان را زیر نظر بگیرد.

نکته جالب توجه که اردوی جدید تیم ملی امید ایران را متمایز از اردوهای قبل کرده، حضور لژیونرهایی ازجمله امید نورافکن و رضا شکاری است تا در کنار جوانان دیگری مثل مهدی قائدی، یونس دلفی، الله‌یار صیادمنش، امیر روستایی و … به تمرین پردازند و سر و شکل کامل‌تری به تیم کرانچار بدهند.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

توقعات از ت

صادق محرمی بر این باور است که توقعات از تیم […]

بابک حاتمی

بازیکن سابق تیم‌های پرسپولیس و سایپا با عقد قرارداد رسمی […]

اخبار ورزش

محمد خرمگاه، مربی و بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال تهران […]

اخبار ورزش

محمد خرمگاه، مربی و بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال تهران […]

تاج: نباید

رییس فدراسیون فوتبال با انتقاد از صحبت‌هایی که در روزهای […]

RSS not configured

Sponsors