تنابنده در سریال پایتخت نقش نقی معمولی را بازی می‌کند.او در مصاحبه ای از بهتاش فریبا دلجویی کرد و اشاره ای نیز به نام محمد پنجعلی پیشکسوت پرسپولیس و خویشتن داری او کرد. همچنین به تقلید لهجه و صدای خود از سوی محسن ربیع خواه ستاره پرسپولیس واکنش جالبی نشان داد.

مربی اسبق استقلال گفت: شفر با یک تغییر در تیم گره بازی استقلال را باز کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

بهتاش فریبا پیشکسوت استقلال در خصوص پیروزی ۴ بر یک استقلال مقابل مشکی‌پوشان مشهد در هفته بیست و هفتم لیگ خلیج فارس گفت:

استقلال در نیمه اول خیلی بد بود، مشکی‌پوشان برای گرفتن حداقل یک مساوی به میدان آمده بود و می‌خواست بازنده نشود زیرا در شرایط بحرانی قرار داشت، اما در نهایت شکست خورد و به لیگ یک سقوط کرد، با این حال در نیمه اول تمام فضاها را بسته بود و دفاع لایه لایه در عمق چیده بود.

وی افزود:

در چنین شرایطی فقط باید توپ را به کناره‌ها برد و با ارسال یا شوت‌زنی دروازه حریفی که دفاعی بازی می‌کند را باز کرد. در نیمه اول به دلیل اینکه بویان در دفاع راست حضور داشت و نفوذ نمی‌کرد و همچنین امید نورافکن و شجاعیان روز خوبی را نداشتند، بازی استقلال گره خورد.

بهتاش فریبا با اشاره به تغییر تاکتیکی شفر اضافه کرد:

سرمربی استقلال در این لحظه تغییری تاکتیکی ایجاد کرد و روزبه چشمی را به دفاع وسط برد و پژمان منتظری را به دفاع راست منتقل کرد. با این تغییر تاکتیکی گره بازی استقلال باز شد. بویان هم به هافبک وسط آمد. منتظری سابقه بازی در دفاع راست را دارد و بازیکنی است که نفوذهای خوبی انجام می‌دهد. در سال‌های بی‌نقص امید ابراهیمی و جپاروف نیز کار را برای حریف مشکل کرد.

مربی اسبق استقلال با اشاره به نیمه اول بازی گفت:

مشکی‌پوشان در نیمه اول می‌توانستند به گل برسند که در صورتی که به استقلال گل می‌زدند، کار برای استقلال دشوار می‌شد. به هر حال امید ابراهیمی و جپاروف بهترین‌های استقلال بودند. پاس‌های جپاروف از جنس طلاست، دوندگی و جنگندگی امید ابراهیمی و ارسال‌هایش هم بسیار عالی است.

بهتاش فریبا در مورد تعویض زودهنگام داریوش شجاعیان گفت:

شفر به دنبال این بود که منفعت تیمی‌اش را به صلاح یک بازیکن ترجیح بدهد که کاملاً درست بود. تعویض شجاعیان یک تغییر کاملاً تاکتیکی بود و دیدید که بعد از تعویض شجاعیان، بازی استقلال به کناره‌ها رفت و شرایط تیم خوب شد. گاهی اوقات مربی مجبور است برای تغییر تاکتیک یک بازیکن را تعویض کند و این معنایش بد بازی کردن آن بازیکن نیست. با تغییر تاکتیک استقلال و حضور علی قربانی همه چیز عالی شد، زیرا در فوتبال ایران فقط یکی‌، دو دفاع می‌توانند روی سر علی قربانی ضربه سر بزنند. شجاعیان هم نباید ناراحت باشد، البته او با گلزنی استقلال به هوا پرید و نشان داد که دلش با تیم است و ناراحت هم نشده است.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

خامس می خوا

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، معتقد است که در […]

ده‌روسی: ب

کاپیتان رم بعد از شکست سنگین برابر لیورپول به ستایش […]

علیپور مها

علیپور در فاصله سه روز مانده به بازی با سپیدرود […]

اسپورت است

مطالعات اخیر نشان داده است که اسپورت استقامتی باعث کاهش […]

شجاع خلیل ز

بند خاصی در قرار داد شجاع خلیل زاده وجود دارد […]

RSS not configured

Sponsors