در روز پایانی سومین مرحله مسابقات لیگ جهانی کاراته وان بهمن عسگری و حمیده عباسعلی با شکست در دیدار نهایی به مدال نقره دست یافتند.

به گزارش ماه تو دی، از صبح امروز (یکشنبه) ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ روز سوم سومین مرحله مسابقات لیگ جهانی “کاراته وان” در شهر روتردام هلند پیگیری شد. در پایان رقابت‌های امروز هم دو نقره حاصل کار کاتاکاران ایران شد و کاتای تیمی در جایگاه پنجم قرار گرفت.

ابتدا در مبارزه فینال وزن منهای ۷۵ کیلوگرم، بهمن عسگری به مصاف کن نیشیمورای ژاپنی رفت و ۴ بر ۲ نتیجه را واگذار کرد و به مدال نقره رسید.

در دیگر مبارزه فینال امروز و در وزن به اضافه ۶۸ کیلوگرم بش بانوان، حمیده عباسعلی در فینال به مصاف آیومی یوکوزا حریف ژاپنی خود رفت و پس از تساوی صفر بر صفر با رای داوران در هانتی شکست خورد و به مدال نقره رسید.

همچنین ذبیح‌اله پورشیب نماینده وزن ۸۷- کیلوگرم کشورمان با شکست ۵ بر ۲ مقابل  آیخان مامایفت حریف آذربایجانی خود در مکان پنجم قرار گرفت.

در دیدار رده‌بندی بخش کاتای تیمی نیز تیم شهرداری تبریز با ترکیب سهند اسلامی، فرزاد محمدخانلو و احد شاهین مقابل تیم ترکیه قرار گرفت و با نتیجه ۵ بر صفر شکست خورد و به عنوان پنجمی دست یافت تا از کسب مدال باز بماند. تیم تبریز روز جمعه ۳ بر ۲ از تیم ایتالیا شکست خورد و به جدول شانس مجدد رفت. این تیم در این گروه ۴ بر یک تیم کرواسی را مغلوب کرد و به دیدار رده بندی رسید.

در بخش کاتای تیمی مردان نیز تیم ملی ایران با ترکیب روزبه روشنی، امیربهادر تدین و سهیل ساجدی‌فر‌ مقابل تیم ملی ایتالیا در دیدار فینال قرار گرفت که با شکست مقابل این تیم به مدال نقره بسنده کردند.

با نتایج کسب شده توسط کاتاکاران ایران در روز سوم و پایانی رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان، پرونده کاراته ایران با ۳ مدال نقره بسته شد.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

افتخاری ؛ج

مدیرعامل استقلال امروز جلسه ای با بازیکنان تیمش برگزار کرد. […]

منچسترسیتی

پپ گواردیولا تمام تلاش خود را خواهد کرد که هافبک […]

علی کریمی ؛

مصاحبه دوربین نود با علی کریمی سرمربی سپیدرود درباره اختلافاتش […]

دختران بسک

ترکیب نهایی تیم بسکتبال سه نفره بانوان برای اعزام به […]

احتمال باز

یک رسانه یونانی از جدایی ملی‌پوش ایرانی آاِک و بازگشتش […]

RSS not configured

Sponsors