مهاجم اتلتیکومادرید بهترین شروع دوران حضورش را در این تیم در سال ۲۰۱۸ داشته است.

به‌ گزارش ‌ماه تو دی ‌و ‌به نقل از آس، گل آنتوان گریزمان در دیدار اتلتیکومادرید و رئال مادرید در هفته‌ سی و یکم لالیگا، هجدهمین گل مهاجم فرانسوی در سال ۲۰۱۸ بود. او شروع بد فصل جاری را فراموش کرد و خاطره بد خود با هواداران در نوامبر و دسامبر را از یاد برد.

گریزمان در سال ۲۰۱۸ بهترین شروع دوران اسپورتی‌اش را داشته است. پیش از این هرگز چنین آماری را به ثبت نرسانده بود. مهاجم اتلتیکومادرید در شروع سال جدید ۱۳ گل در لالیگا، دو گل در کوپا دل ری و سه گل در لیگ اروپا به ثمر رساند. او فصل گذشته و یک سال قبل از آن از یکم ژانویه تا ۱۹ آوریل ۱۴ بار دروازه‌ حریفان را باز کرده بود. مهاجم فرانسوی در نخستین فصل حضورش در اتلتیکو ۱۰ گل به ثمر رساند.

با این حال بازیکن شماره “هفت” روخی بلانکو یک آمار خوب دیگر به ثبت رسانده است. او در پنج بازی آخرش برابر سلتاویگو، لوکوموتیو، ویارئال، ‌اسپورتینگ لیسبون و رئال مادرید گلزنی کرد که برای نخستین‌بار است در اتلتیکو چنین رکوردی را به ثبت می‌رساند.

مهاجم فرانسوی که در داربی مادرید دویستمین بازی‌اش را با پیراهن قرمز و سفید پوشان انجام داد تعداد گل‌هایش را به نخستین فصل حضورش در این تیم رساند. او تنها یک گل با رکورد فصل گذشته‌اش یعنی ۲۶ گل فاصله دارد. با توجه به هفت بازی باقی‌ مانده در لالیگا و شانس حضور این تیم در فینال لیگ اروپا (چهار دیدار) این بازیکن فرصت دارد به رکورد ۳۲ گل در فصل ۱۶ – ۲۰۱۵ برسد (بهترین آمار گلزنی‌اش در اتلتیکو).

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

منچسترسیتی

پپ گواردیولا تمام تلاش خود را خواهد کرد که هافبک […]

علی کریمی ؛

مصاحبه دوربین نود با علی کریمی سرمربی سپیدرود درباره اختلافاتش […]

دختران بسک

ترکیب نهایی تیم بسکتبال سه نفره بانوان برای اعزام به […]

احتمال باز

یک رسانه یونانی از جدایی ملی‌پوش ایرانی آاِک و بازگشتش […]

جلسه مشترک

رسول خادم اواخر هفته جاری برای دیدار با نناد لالوویچ […]

RSS not configured

Sponsors