ستاره پرتغالی منچسترسیتی از سران یوفا درخواست کرد که فناوری بازبینی تصاویر در این لیگ مورد استفاده قرار گیرد.

به گزارش ماه تو دی، دیدارهای برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه شب آغاز شد و دو تیم راه یافته به نیمه نهایی شناخته شدند. در یکی از مهم‌ترین بازی‌ها منچسترسیتی در اسپورتگاه اتحاد برابر لیورپول قرار گرفت و ۲ بر یک از مهمانش شکست خورد. در این دیدار بازیکنان سیتی عقیده دارند داوری به ضرر آنها بودنه است و یک پنالتی و یک گل سالم آنها مورد قبول قرار نگرفت.

برناردو سیلوا هافبک پرتغالی منچسترسیتی بعد از این دیدار گفت: از حمایتی که هواداران در این دیدار از ما کردند بسیار تشکر می‌کنم. ما امشب بازی خوبی به نمایش گذاشتیم ولی نتوانستیم به آن چه شایسته آن بودیم برسیم. به لیورپول برای این برد تبریک می‌گویم و برای این تیم در مرحله بعد لیگ قهرمانان آرزوی موفقیت می‌کنم. ما سال آینده هم در لیگ قهرمانان خواهیم بود و بار دیگر تلاش می‌کنیم تا بتوانیم نتیجه خوبی به دست بیاوریم. تنها خواهشی که از سران یوفا دارم این است که لطفا از سال آینده از فناوری بازبینی تصاویر VAR استفاده کنید.

او در ادامه گفت: از الان باید به فکر قهرمانی در لیگ برتر باشیم و بتوانیم پایان خوبی را برای امسال داشته باشیم تا برای سال آینده با قدرت بیشتر در رقابت‌ها حاضر باشیم.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

فتاحی: برای

مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برای تغییر زمان […]

ناصر حجازی

ویژه برنامه مرحوم ناصر حجازی در آستانه هفتمین سالگرد فوت […]

هوا را از م

تقریبا ۱۰ درصد از جغرافیای کشور ما تحت پوشش فرستنده […]

مجمع انتخا

معاونت قهرمانی وزارت ورزش زمان انتخابات سوارکاری را اعلام کرد. […]

انتظار قهر

وزیر اسپورت و جوانان در مراسم تجلیل از قهرمانان اسپورتی […]

RSS not configured

Sponsors