یورگن کلوپ سرمربی لیورپول

پس از برد لیورپول در برابر منچستر سیتی و حذف سیتیزن ها از لیگ قهرمانان اروپا، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول صحبت های امیدوار کننده ای برای هواداران لیورپول انجام داد.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

دیشب سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ دو تیم انگلیسی منچستر سیتی و لیورپول در ورزشگاه اتحاد به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان یورگن کلوپ با نتیجه ۲-۱ و در مجموع با نتیجه ۵-۱ منچستر سیتی را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد.

یورگن کلوپ در عرض یک هفته دو بار منچستر سیتی را شکست داد پس صحبت های او بعد از بازی طبیعتا جالب خواهد بود.

سرمربی قرمز پوشان گفت:

” من واقعا فکر می کنم که منچستر سیتی در حال حاضر بهترین تیم جهان است اما من می دانستم که می توانیم آنها را شکست دهیم. ما واقعا سزاوار حضور در نیمه نهایی هستیم. شما می توانید تصور کنید که پپ گواردیولا به خاطر گل شان که قبول نشد، ناراحت است اما ما ۵ گل زدیم و تنها ۱ گل دریافت کردیم. این اعداد الکی بوجود نیامده. ما الان در نیمه نهایی هستیم و اول از همه باید از این لحظات لذت ببریم چون خیلی وقت است که لیورپول در نیمه نهایی حضور نداشته و حالا در زمانی اتفاق افتاد که من سرمربی تیم هستم. حالا ما در نیمه نهایی با هم هستیم بنابراین شرایط شادی را می گذرانیم و من خیلی خوشحال هستم.”

یورگن کلوپ ادامه داد:

” من سیتی ریسک بزرگی با ترکیب خودش انجام داد و من میدانستم که فرصت زدن یک یا دو گل را داریم. ما در نیمه اول هم ۲ یا ۳ فرصت گلزنی داشتیم و می توانستیم به گل برسیم.”

حالا یورگن کلوپ باید آماده باشد که لیورپول مقابل تیم های بزرگی مثل رئال مادرید و بایرن مونیخ در نیمه نهایی قرار گیرد. او در این مورد گفت:

” من هیچ ترسی از تقابل با رئال مادرید و بایرن مونیخ ندارم. آن ها در ۲۰ سال اخیر هر چه که خواستن، بردن در حالی که ما به عنوان باشگاه چیز بزرگی نبرده ایم اما بردن مسابقات بزرگ یک شبه اتفاق نمی افتد و ما در این مدت پیشرفت زیادی کردیم. اگر روز خوب ما باشد، ما می توانیم هر تیمی را شکست دهیم. ما گل های بد زیاد می خوریم اما ما واقعا تیم خوبی هستیم. “

 

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

خامس می خوا

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، معتقد است که در […]

ده‌روسی: ب

کاپیتان رم بعد از شکست سنگین برابر لیورپول به ستایش […]

علیپور مها

علیپور در فاصله سه روز مانده به بازی با سپیدرود […]

اسپورت است

مطالعات اخیر نشان داده است که اسپورت استقامتی باعث کاهش […]

شجاع خلیل ز

بند خاصی در قرار داد شجاع خلیل زاده وجود دارد […]

RSS not configured

Sponsors