در پایان قرعه‌کشی برای روز چهارم مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۸ تونس، چهار تکواندوکار ایران رقبای خود را شناختند.

به گزارش ماه تو دی، عصر چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ و در پایان مراسم قرعه کشی و وزن کشی برای روز چهارم مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان، چهار تکواندوکار نوجوان ایران(دو نماینده پسر و دو نماینده دختر) رقبای خود را شناختند.

پنجشنبه ۲۳ فروردین‌ و در روز چهارم با حضور ۱۷۳ هوگوپوش پیکارهای ۵۹- و ۶۳- کیلوگرم دختران و ۶۸- و ۷۳- کیلوگرم پسران انجام خواهد شد که مهسا کیا دلیری (۵۹- کیلوگرم)، یلدا ولی‌نژاد (۶۳- کیلوگرم)، محمدمهدی عمادی (۶۸- کیلوگرم) و علی اشکوریان (۷۳- کیلوگرم) باید با رقبایشان به مبارزه بپردازند.

ابتدا “مهسا کیادلیری” نماینده وزن ۵۹- کیلوگرم کشورمان ابتدا رو در روی «ناتالیا بوندار» از اوکراین قرار می‌گیرد و در صورت پیروزی به مصاف «پریانکا پاتل» از هند می‌رود.

همچنین “یلدا ولی‌نژاد” هوگوپوش وزن ۶۳- کیلوگرم کشورمان نیز ابتدا با قرعه استراحت روبه‌روست و پس از آن باید با برنده فرانسه و هلند دیدار کند.

اما در گروه پسران “محمدمهدی عمادی” به عنوان نخستین نماینده ایران در بخش پسران، در وزن ۶۸- کیلوگرم پس از یک‌ دور استراحت با برنده دیدار مصر و جامایکا پیکار خواهد کرد.

همچنین در وزن ۷۳- کیلوگرم نیز علی اشکوریان ابتدا با «میخاییل سوکولف» از روسیه مبارزه می کند و در صورت پیروزی رو در روی «ساموئله بالیوا» ایتالیا قرار می‌گیرد.

هدایت تیم پسران برای رقابتهای جهانی را “وحید عبدالهی” به عنوان سرمربی، رشید فتاحی و وحید ناصری به عنوان مربی در اختیار دارند. همچنین هدایت تیم دختران را “فاطمه صفرپور” به عنوان سرمربی، نیلوفر صفریان، سیده زهرا حسینی، زهرا باباخانلو به عنوان مربی بر عهده دارند.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

خامس می خوا

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، معتقد است که در […]

ده‌روسی: ب

کاپیتان رم بعد از شکست سنگین برابر لیورپول به ستایش […]

علیپور مها

علیپور در فاصله سه روز مانده به بازی با سپیدرود […]

اسپورت است

مطالعات اخیر نشان داده است که اسپورت استقامتی باعث کاهش […]

شجاع خلیل ز

بند خاصی در قرار داد شجاع خلیل زاده وجود دارد […]

RSS not configured

Sponsors