سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان با اشاره به شوک بزرگی که انحلال تیم بانک سرمایه به لیگ برتر وارد کرد گفت:‌ به نظرم حضور خاتم در جام باشگاه‌های آسیا فرصتی است که نباید مسئولان شهر آن را نادیده بگیرند.

عباسعلی میرحسینی در گفت‌وگو با ماه تو دی پس از اعلام خبر انحلال بانک سرمایه قهرمان سه دوره متوالی لیگ برتر والیبال به دلیل قوانین مربوط به بانک مرکزی در عدم تیم‌داری بانک‌ها در اسپورت قهرمانی گفت:‌ انحلال بانک سرمایه شوک بزرگی برای والیبال ایران است. باید به باشگاه‌هایی که در جهت رشد والیبال هزینه می‌کنند و برای سربلندی پرچم ایران تلاش می‌کنند احترام قائل شویم. به نظرم این اتفاق یکی از تلخ‌ترین رویدادهای والیبال ایران بود.

سرمربی خاتم اردکان درخصوص شانس حضور خاتم در جام باشگاه‌های آسیا گفت: حضور در باشگاه‌های آسیا کار ساده‌ای نیست چرا که این رقابت‌ها یک تورنمنت باشکوه و معتبر است. حضور اردکان در این رقابت‌ها هدیه الهی برای والیبال شهر یزد است. نبودن تیم‌های بزرگ در لیگ برتر حادثه تلخی است که باید فکری به حال این ورود و خروج‌ها شود.

میرحسینی درباره جلسه سازمان لیگ جهت تعیین تیم راه یافته به جام باشگاه‌های آسیا و اینکه آیا از فدراسیون تماسی با مدیران باشگاه خاتم اردکان صورت گرفته،‌ پاسخ داد: هنوز با من صحبتی نکرده‌اند و اطلاعی ندارم که با مدیران باشگاه صحبت شده است یا خیر. اگر این توفیق نصیب ما شود باید نماینده قدرتمندی برای والیبال ایران باشیم و در برخی پست‌ها بازیکنان کمکی جذب کنیم.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

خامس می خوا

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، معتقد است که در […]

ده‌روسی: ب

کاپیتان رم بعد از شکست سنگین برابر لیورپول به ستایش […]

علیپور مها

علیپور در فاصله سه روز مانده به بازی با سپیدرود […]

اسپورت است

مطالعات اخیر نشان داده است که اسپورت استقامتی باعث کاهش […]

شجاع خلیل ز

بند خاصی در قرار داد شجاع خلیل زاده وجود دارد […]

RSS not configured

Sponsors