رییس انجمن تیروکمان معلولان درباره حضور زهرا نعمتی در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا گفت: اگر این حضور لطمه‌ای به عمکرد زهرا نعمتی در بازیهای پاراآسیایی نزند، از نظر ما مشکلی ندارد و سعی می‌کنیم از او حمایت کنیم تا دچار مشکلات روحی نشود.

مجید کهتری در گفت‌وگو با ماه تو دی از برگزاری نخستین اردوی آمادگی تیم ملی تیروکمان برای شرکت در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا در 28 فروردین خبر داد و افزود: در سال گذشته به دلیل مشکلات مالی کمیته ملی پارالمپیک متاسفانه از دی‌ماه اردوهای آمادگی تیروکمان تعطیل شد و ما نتوانستیم طبق تقویم پیش‌بینی شده برنامه‌های خود را به موقع اجرا کنیم. البته امسال با حمایت کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون جانبازان و معلولان سعی داریم اردوهای عقب‌افتاده خود را جبران کنیم و هر ماه با برگزاری اردوهای 10 روزه تا زمان اعزام به بازیهای پاراآسیایی تیم آماده و خوبی را عازم جاکارتا کنیم.

وی گفت: نخستین اردوی تیم ملی تیروکمان با حضور هادی نوری، سینا منشورزاده، رمضان بیابانی (کامپوند مردان) سمیه عباسپور، فرزانه عسگری، راضیه شیرمحمدی (کامپوند زنان) زهرا نعمتی، سمیه رحیمی، محدثه کهنسال و زهرا دلخوش (ریکرو زنان)، غلامرضا رحیمی، پوریا جلالی پور و اصغر زارعی نژاد (ریکرو مردان) و مجید کاکاش و محمدرضا زندی در کلاس W1 از 28 فروردین آغاز می‌شود و تا 8 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

رییس انجمن تیروکمان معلولان همچنین از اعزام تیم ملی تیروکمان به رقابت‌های بین‌المللی جمهوری چک در اواخر خرداد خبر داد و خاطرنشان کرد: برای این که بتوانیم روحیه جنگندگی تیم را ارتقاء ببخشیم و نتایج خوبی را در جاکارتا کسب کنیم قبل از اعزام به بازیهای پاراآسیایی دو تورنمنت برون مرزی برای تیم پیش‌بینی شده است که در نخستین گام تیم اواخر خرداد راهی چک می‌شود تا از نظر تکنیکی و تاکتیکی تیم خوبی را برای جاکارتا آماده کنیم.

وی همچنین درباره حضور زهرا نعمتی در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی اظهار کرد: هنوز در این خصوص صحبتی با نعمتی نداشتم و در جریان تصمیم‌گیری او نیستم. البته در این زمینه خود نعمتی باید تصمیم‌گیرنده باشد و ما سعی می‌کنیم جلوی فعالیت او را نگیریم. به هر صورت اولویت ما بازیهای پاراآسیایی است و اگر با این حضور آسیبی از نظر تکنیکی و تاکتیکی به او وارد نشود، از او حمایت خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم تا ناهماهنگی‌هایی که در گذشته با آن مواجه بود، برطرف شود و با کمترین مشکلات در هر دو رویداد شرکت و بهترین نتیجه ممکن را کسب کند.

کهتری در پایان با اشاره به این نکته که هنوز اجاره‌نشین هستیم، افزود: با وجود رایزنی‌های زیادی که برای اختصاص یک فضای مناسب در سال گذشته برای کمانداران معلول داشتیم، همچنان اجاره‌نشین هستیم و هنوز نتوانستیم فضای مناسبی به کمانداران معلول اختصاص دهیم. امیدوارم امسال مشکل حل شود و کمانداران معلول نیز صاحب خانه شوند.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

مرگ اسکوبا

برزیل در نخستین فینال جام جهانی که با نتیجه بدون […]

برانکو گفت

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

قاسم‌پور:

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است با لغو دیدار تدارکاتی مقابل […]

آرزوی قلبی

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

درخشان: لژی

ملی‌پوش سابق ایران می‌گوید تیم ملی در کمتر از سه […]

RSS not configured

Sponsors