خشایار حضرتی

مربی تیم ملی شنای کشورمان با ابراز رضایت از عملکرد شناگران اعزامی به مسابقات تایلند گفت: فرصت همچنان باقی است و ما به دنبال کسب سهمیه‌های بیشتر برای المپیک جوانان هستیم.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

خشایار حضرتی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت:

مسابقات شنای انتخابی المپیک در تایلند در شرایطی برگزار شد که ورودی المپیک جوانان نیز در این مسابقات توزیع شد. تیم اعزامی ایران به این رقابت‌ها نیز توانست ورودی B المپیک جوانان را کسب کند.

خشایار حضرتی در ادامه افزود:

تیم ایران توانست در مجموع ۱۴ مدال (هفت مدال طلا، پنج نقره و دو برنز) به دست بیاورد. شناگران جوان ما عملکرد خوبی در تایلند داشتند و تعدادی از ملی‌پوشان نیز رکوردهای خوبی را به ثبت رساندند.

مربی تیم ملی شنای کشورمان خاطر نشان کرد:

امیدوارم در مسابقات بین‌المللی بیشتری شرکت کنیم و تعداد سهمیه‌های خود را برای المپیک جوانان بالاتر ببریم. فرصت همچنان باقی است و می‌توانیم سهمیه‌های خود را بیشتر کنیم.

خشایار حضرتی یادآورشد:

در کنار تیم جوانان اعزامی به مسابقات تایلند دو شناگر تیم ملی بزرگسالان (مهدی انصاری و سینا غلام‌پور) نیز اعزام شدند. این دو شناگر خود را برای بازی‌های آسیایی آماده می‌کنند و مسابقات تایلند تدارکات خوبی برای اول فصل آنها بود و توانستند رکوردهای خوبی را به ثبت برسانند. بنیامین قره‌حسنلو نیز قرار بود در این مسابقات شرکت کند که شرایط خروج از کشور او مهیا نشد و نتوانست تیم ایران را همراهی کند.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

منچسترسیتی

پپ گواردیولا تمام تلاش خود را خواهد کرد که هافبک […]

علی کریمی ؛

مصاحبه دوربین نود با علی کریمی سرمربی سپیدرود درباره اختلافاتش […]

دختران بسک

ترکیب نهایی تیم بسکتبال سه نفره بانوان برای اعزام به […]

احتمال باز

یک رسانه یونانی از جدایی ملی‌پوش ایرانی آاِک و بازگشتش […]

جلسه مشترک

رسول خادم اواخر هفته جاری برای دیدار با نناد لالوویچ […]

RSS not configured

Sponsors