سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز می‌گوید در دیدار با الغرافه سعی کرده از بازیکنانی استفاده کند که در بازی‌های قبل به آن‌ها کمتر بازی رسیده است.

به گزارش ماه تو دی، ارتوئرول سائلام در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل الغرافه اظهار کرد: ما مدعی صعود به مرحله بعد نبودیم، اما به دنبال این بودیم که از بازیکنانی که کم استفاده کردیم، با بازی آن ها هم آشنا شویم. ما در پنج بازی قبلی لیگ قهرمانان آسیا، با وجود ارائه بازی خوب، نتوانسته بودیم به پیروزی برسیم و به دنبال وداع شیرین با این مسابقات بودیم، اما متاسفانه در نیمه اول خوب بازی نکردیم و این موضوع دور از انتظار نبود.

وی افزود: هدف ما در نیمه دوم، این بود که بتوانیم بازی را کنترل کنیم و در ضدحملات به سمت دروازه حریف برسیم که متاسفانه، یک گل از ضربه آزاد خوردیم و گل دوم را هم روی اشتباه مدافع و دروازه بان دریافت کردیم و در نهایت بخاطر باخت ناراحت شدیم. ما باید بلافاصله خودمان را ریکاوری کنیم و در بازی بعدی لیگ برتر، به نتیجه ای برسیم که از منطقه خطر جدا شویم.

سرمربی ترکیه‌ای تراکتورسازی ادامه داد: رابطه بین طرفداران و تیم، بسیار خدشه دار شده و در بازی های خانگی، طرفدارانمان به اسپورتگاه نمی آیند و آن‌هایی هم که به اسپورتگاه می آیند، علیه بازیکنان شعار می‌دهند. ما در شرایطی نیستیم که بتوانیم شعار هواداران را هم تحمل کنیم. امیدوارم هواداران اگر تیمشان را دوست دارند، یکشنبه به اسپورتگاه بیایند و برخلاف امروز، تیم را حمایت کنند. اگر تماشاگران می‌خواهند به اسپورتگاه بیایند و باز هم مثل امروز علیه بازیکنان شعار بدهند، بهتر است که نیایند و روحیه بازیکنان را خراب نکنند. امیدوارم روز یکشنبه با ارائه بازی خوب بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم و فصل کابوس وارمان را بدون دردسر تمام کنیم.

سائلام درباره عدم برپایی اردوی شب قبل از بازی گفت: ما در شرایط خاصی هستیم و بخاطر غیرمهم بودن بازی، این تصمیم را گرفتیم و به نظرم این تصمیم مشکل خاصی ندارد. کلید رهایی از این شرایط، پیروزی در بازی روز یکشنبه است و بعد از آن، همه باید بشینند و تصمیمی برای سرپا کردن دوباره ی تراکتور بگیرند.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

هوا را از م

تقریبا ۱۰ درصد از جغرافیای کشور ما تحت پوشش فرستنده […]

مجمع انتخا

معاونت قهرمانی وزارت ورزش زمان انتخابات سوارکاری را اعلام کرد. […]

انتظار قهر

وزیر اسپورت و جوانان در مراسم تجلیل از قهرمانان اسپورتی […]

رئال مادری

کریستیانو رونالدو ابر ستاره پرتغالی رئال مادرید دیگر قصد ادامه […]

احدی: هنوز

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: هنوز تعداد سهمیه بوکس ایران […]

RSS not configured

Sponsors