نایب رئیس بانوان فدراسیون دو و میدانی می‌گوید هر دختر دوومیدانی‌کار که فصل را خوب شروع کرده‌ و در مسابقات انتخابی بازی‌های آسیایی جاکارتا رکورد بزند بدون محدودیت به مسابقات اعزام می‌شود.

پریسا بهزادی نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی در گفت‌وگو با ماه تو دی، اظهارکرد: امروز اولین دوره مسابقات لیگ طلایی در سال ۹۷ بود با وجودی که برخی از دختران شاخص در این مسابقات حضور نداشتند ولی باز هم چندین نفر رکورد جایزه این مسابقات را زدند. دوندگان دختر ما در پرش ارتفاع،‌ پرتاب دیسک، ۱۵۰۰ متر و چند ماده دیگر چندین رکورد را زدند و جایزه گرفتند.

بهزادی در ادامه در مورد شرایط حضور دختران در بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: برای بازی‌های آسیایی، شنبه یا یک‌شنبه هفته آینده رکوردهای ورودی اعلام خواهد شد و براساس آن رکوردها هرکسی در انتخابی رکورد بزند، قطعا به مسابقات اعزام می‌شود. محدودیتی برای حضور وجود ندارد و با آوردن رکوردها قطعا به جاکارتا خواهند رفت.

نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی در مورد پیش بینی‌اش از تعداد دختران حاضر در بازی‌های آسیایی خاطرنشان کرد: نمی‌توانم پیش بینی کنم اما خوشحال می‌شوم که تعداد آن‌ها زیاد باشد. امیدوارم که حداقل سه یا چهار نفر از دختران دو و میدانی‌کار به بازی‌های آسیایی اعزام شوند.

بهزادی در مورد شرایط کسب مدال سپیده توکلی در جاکارتا، اظهارکرد: سپیده تمام تلاش خود را می‌کند. به طور قطع نمی‌توانم پیش بینی کنم و نمی‌دانم شانسش چیست،‌ اما ان‌شاءالله یکی از مدال‌های خوش‌رنگ مسابقات جاکارتا را به دست می‌آورد.

او در پاسخ به این سوال که چرا تعدادی از اسپورتکاران شاخص در این مسابقات حضور نداشتند، گفت: برخی شاخص‌ها همانند الناز کمپانی، مریم طوسی و فرزانه فصیحی با من در ارتباط بودند و به من اعلام کردند که در پیک آمادگی نیستند و ان‌شاءالله در مرحله بعدی این مسابقات حاضرخواهند شد. شروع فصل مسابقات دوومیدانی همیشه آخر فروردین ماه بود اما آن‌ها به دلیل آماده نبودن صلاح دیدند که در مرحله بعد حضور یابند.

او در پایان گفت: دختران ما در سال گذشته، مسابقات متعددی را پشت سر گذاشتند. در سال ۹۷ هم همین طور خواهد بود و چون در این رویداد خوب درخشیدند و نتایج خیلی خوبی کسب کردند من فکر می‌کنم که به مراتب شرایط بهتر هم می‌شود.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

مرگ اسکوبا

برزیل در نخستین فینال جام جهانی که با نتیجه بدون […]

برانکو گفت

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

قاسم‌پور:

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است با لغو دیدار تدارکاتی مقابل […]

آرزوی قلبی

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

درخشان: لژی

ملی‌پوش سابق ایران می‌گوید تیم ملی در کمتر از سه […]

RSS not configured

Sponsors