سپیده توکلی بعد از پایان رقابت خود در اولین مسابقه دو و میدانی فصل ۹۷ گفت: رکورد بالای ۱.۸۰، رکورد خوبی است و امیدوارم که هر روز بهتر شود. من برای حضور در بازی‌های آسیایی تلاش نمی‌کنم، بلکه همه تلاشم برای کسب مدال در این بازی‌هاست و برای آن خیلی مصمم هستم.

سپیده توکلی در گفت و گو با ماه تو دی بعد از پایان رقابت‌های لیگ طلایی دو و میدانی اظهارکرد: خیلی روی این مسابقات حساب باز نکرده بودم و فکر نمی‌کردم که فصل از اکنون آغاز شود،‌ اما مربی من اعتقاد دارد که هر مسابقه نیز همانند یک تمرین بزرگ است به همین دلیل در مسابقات شرکت کردم و خداروشکر شروع خوبی هم بود که توانستم که یک مترو ۸۱ سانتی متر بپرم و همچنین به مانع ۱.۸۴ که رکورد ایران است حمله کردم. خداروشکر پرش خوبی بود و امیدوارم در مسابقات دیگر بتوانم از این موانع عبور کنم. کار خیلی سختی نیست و اتفاق خواهد افتاد.

پرنده ارتفاع ایران در ادامه در خصوص اردوهای خود و نحوه آمادگی‌اش برای بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: بلافاصله بعد از مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا اردوهای خود را آغاز کردم. ابتدا یک اردوی دو هفته‌ای در کیش داشتم بعد از آن از سوم فروردین ماه دو هفته در تهران تمرین کردم به امید خدا بعد از این مسابقات نیز یک اردوی ۲۱ روزه در تهران خواهم داشت و فکر می‌کنم که در خرداد ماه اردوی سه هفته‌ای در خارج از ایران داشته باشم.  هماهنگی برای برگزاری این اردو انجام می شود و احتمالا این اردو در بلاروس باشد که با مربی خودم به این اردو خواهم رفت.

او در مورد حضورش در بازی‌های آسیایی جاکارتا خاطرنشان کرد: بعد از رقابت‌های داخل سالن قهرمانی آسیا تقریبا برای بازی‌های آسیایی جاکارتا انتخاب شدم و فدراسیون برای این منظور روی من سرمایه گذاری می‌کند اما گفته شده که باید در رقابت‌های انتخابی شرکت کنم و بتوانم حدنصاب لازم را کسب کنم. خدا را شکر امروز خوب پریدم و پرش ۱.۸۰ برای هر مسابقه‌ای خوب است. امیدوارم در هر مسابقه شرایط بهتر شود و بتوانم رکوردهای خود را مجددا جابجا کنم.

وی ادامه داد: من در دو بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۰ حضور داشتم و تجربه لازم برای ورود در این مسابقات را دارم. اکنون برای حضور در این مسابقات تلاش نمی‌کنم و همه تلاش من برای کسب مدال است. خیلی مصمم هستم که مدال بگیرم و می‌دانم این اتفاق رخ خواهد داد.

توکلی در پایان گفت: من به حمایت فدراسیون و وزارت اسپورت نیاز دارم و دوست دارم همان طورکه من به این باور رسیده‌ام، آن‌ها نیز به من اعتماد کنند تا بتوانم به این مهم دست یابم.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

مرگ اسکوبا

برزیل در نخستین فینال جام جهانی که با نتیجه بدون […]

برانکو گفت

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

قاسم‌پور:

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است با لغو دیدار تدارکاتی مقابل […]

آرزوی قلبی

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

درخشان: لژی

ملی‌پوش سابق ایران می‌گوید تیم ملی در کمتر از سه […]

RSS not configured

Sponsors