تیم های وزنه‌برداری دختران و پسران راهی مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا شدند.

به گزارش ماه تو دی و به نقل از  فدراسیون وزنه‌برداری، اسپورتکاران ایران بامداد امروز (یکشنبه دوم اردیبهشت ماه) ابتدا تهران را به مقصد مسکو ترک کرده و سپس راهی شهر “اورگنج” محل برگزاری رقابت ها شدند. در این سفر دو تیم نوجوانان و جوانان ایران در قالب ۲۰ اسپورتکار و پنج مربی راهی کشور ازبکستان شدند.

حمید رشیدی، سرمربی جوانان و نوجوانان، علی امینی فرد مربی نوجوانان، رشید شریفی و عبدالرضا فولادی وندی، مربیان جوانان به همراه خانم طریقت مربی، تیم بانوان هدایت اسپورتکاران را بر عهده دارند.

تیم‌ ‌ملی نوجوانان ایران در دسته ۶۹ کیلوگرم مهدی خلجی و عباس فخر زارع، در دسته ۸۵ کیلوگرم امیر حسین سلامت و محمد توفیق پوزش، در دسته ۹۴ کیلوگرم امیر حسین عسگری دون و پوریا اسکندر زاده و در دسته 94 کیلوگرم علیرضا یوسفی و رضا اسدی را با خود همراه دارد.

در تیم جوانان نیز حسین سلطانی در دسته ۷۷ کیلوگرم، افشین طاهری و عارف خاکی در دسته ۸۵ کیلوگرم، رسول معتمدی در ۹۴ کیلوگرم، امیر عزیزی و علیرضا زارع پور در دسته ۱۰۵ کیلوگرم و آرمان محمدزاده و محمد حسین رئیسی در دسته ۱۰۵ + کیلوگرم در این رقابت‌ها به میدان خواهند رفت.

اعضای چهار نفره تیم ملی نوجوانان بانوان هم متشکل از پارمیدا محمودی در دسته ۵۸ کیلوگرم، الناز باجلانی در ۶۳ کیلوگرم، مهدیه کلالی در دسته ۶۹ کیلوگرم و سیده نرگس میرزکی در دسته ۷۵+ کیلوگرم می باشند.

علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری ‌ کشورمان نیز همراه با کاروان ایران در این رویداد بین‌المللی حضور دارد.

مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا، از فردا (دوشنبه دوم اردیبهشت ماه) با رقابت دسته 44 کیلوگرم گروه B دختران در شهر اورگنج ازبکستان آغاز می شود و تا 10 اردیبهشت ماه به طول خواهد انجامید.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

مرگ اسکوبا

برزیل در نخستین فینال جام جهانی که با نتیجه بدون […]

برانکو گفت

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

قاسم‌پور:

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است با لغو دیدار تدارکاتی مقابل […]

آرزوی قلبی

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

درخشان: لژی

ملی‌پوش سابق ایران می‌گوید تیم ملی در کمتر از سه […]

RSS not configured

Sponsors