اینتر موفق شد با ۲ گل کیه وو را در خانه حریف مغلوب کند.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

کلیپی از خلاصه بازی تیم های کیه وو و اینترمیلان در بازی های سری آ ایتالیا ۲ اردیبهشت ۹۷ که این بازی با برتری ۲-۱ اینترمیلان به پایان رسید. اینتر در هفته ای که رم و لاتزیو نیز رقبای خود را شکست دادند، از سد کیه وو گذشت تا تنور کسب سهمیه لیگ قهرمانان همچنان داغ بماند.

اولین فرصت بازی در دقیقه ۱۵ برای جاکرینی ایجاد شد اما ضربه دیدنی او با مهار فوق العاده هندانوویچ همراه بود. در دقیقه ۲۳ اینتر اولین فرصت خود را روی دروازه کیه وو ایجاد کرد اما ضربه کاراموا با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در اواخر نیمه اول کاچیاتوره بخت خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه او باز هم توسط هندانوویچ مهار شد تا نیمه اول کم هیجان با تساوی بدون گل به پایان برسد.

اما نراتزوری نیمه دوم را هجومی اغاز کرد و در دقیقه ۵۱ به گل رسید. ارسال زمینی دی آمبریزیو در دهانه دروازه به ایکاردی رسید تا او به راحتی دروازه کیه وو را باز کند.

حملات اینتر ادامه یافت و این تیم در دقیقه ۶۲ به گل دوم هم رسید. پاس رافینیا در دهانه دروازه به پریشیچ رسید تا او با یک ضربه دقیق گل دوم را به ثمر برساند.

در ادامه کیه وو برای جبران به جلو کشید و در دقیقه ۷۲ صاحب فرصت شد اما ضربه ریگونی با حضور به موقع اشکرینار دفع شد.

در دقیقه ۸۸ کیه وو موفق شد با ضربه زیبای استپینسکی در مصاف با هندانوویچ یکی از گل ها را جبران کرده و به بازگشت امیدوار شود.

در ادامه جریان بازی آرام شد و نه کیه وو توانی برای خلق موقعیت داشت و نه اینتر به سمت دروازه حریف حمله می کرد تا در نهایت بازی با برتری ۱-۲ اینتر به پایان برسد.

ماه تو دی شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند.


خبر خوش برای کاربران ماه تو دی: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران ماه تو دی نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

فتاحی: برای

مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برای تغییر زمان […]

ناصر حجازی

ویژه برنامه مرحوم ناصر حجازی در آستانه هفتمین سالگرد فوت […]

هوا را از م

تقریبا ۱۰ درصد از جغرافیای کشور ما تحت پوشش فرستنده […]

مجمع انتخا

معاونت قهرمانی وزارت ورزش زمان انتخابات سوارکاری را اعلام کرد. […]

انتظار قهر

وزیر اسپورت و جوانان در مراسم تجلیل از قهرمانان اسپورتی […]

RSS not configured

Sponsors