وندا نارا همسر ایکاردی تایید کرد باشگاه هایی به دنبال جذب این بازیکن هستند

در حالی که زمزمه هایی مبنی بر جدایی ایکاردی از اینتر در انتهای فصل شنیده می شود، منابع ایتالیایی خبر از تمدید قرارداد او دادند.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

دو ماه پیش تقریبا به نظر می رسید که ایکاردی به عنوان اولین گزینه تقویت خط حمله رئال برای فصل آینده محسوب می شود و کهکشانی ها قصد دارند رقم فسخ ۱۱۰ میلیون یورویی او را پرداخت کنند اما حالا اینتر توانسته او را برای تمدید متقاعد کند.

طبق ادعای گاتزتا دلو اسپورت، اینتر در صورت کسب سهمیه لیگ قهرمانان(که بسیار محتمل است)، به هیچ عنوان تمایلی برای از دست دادن ایکاردی ندارد و از همین حالا قصد تمدید قرارداد او را دارد چرا که برای رسیدن به اهداف فصول آینده، نیاز مبرم به کاپیتان آرژانتینی خود دارد.

طبق گزارش همین منبع، دستمزد ایکاردی تا ۸ میلیون یورو در سال افزایش خواهد یافت و رقم فسخ او نیز به میزان قابل توجهی بالاتر از ۱۰۰ میلیون یوروی فعلی می شود. دو طرف به توافقات اولیه نیز رسیده اند ولی هنوز بحث بر سر یکسری جزئیات باقی مانده است.

ایکاردی روز گذشته زننده ۴ گل تیمش برابر سامپدوریا بود و در جدول گلزنان ۲۲ گله شد. او یک بار دیگر نشان داد که چه مهره تاثیرگذاری برای نراتزوری است.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

مدیرعامل ب

مدیرعامل باشگاه ملی‌حفاری با بیان این‌که ادامه همکاری با علاسوند […]

سردار آزمو

روزنامه اسپانیایی مارکا معتقد است که سردار آزمون می تواند […]

نوشاد عالم

نوشاد عالمیان موفق به صعود به جدول اصلی تور جهانی […]

حضور نیمار

مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن پس از دوران مصدومیتش به […]

فتاحی: برای

مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برای تغییر زمان […]

RSS not configured

Sponsors