با توجه به خروج میخائیل گریگوریو از سمت سرمربیگری تیم پانیونیوس شایعه بازگشت مسعود شجاعی به پانیونیوس منتشر شده است. پانیونیوس با هدایت این سرمربی 47 ساله عملکرد خوبی در سوپر لیگ یونان نداشته و تا 2 هفته دیگر به همکاری خود با او پایان خواهد داد.

یک رسانه یونانی از جدایی ملی‌پوش ایرانی آاِک و بازگشتش به پانیونیوس خبر داد.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

با توجه به خروج میخائیل گریگوریو از سمت سرمربیگری تیم پانیونیوس شایعه بازگشت مسعود شجاعی به پانیونیوس منتشر شده است. پانیونیوس با هدایت این سرمربی ۴۷ ساله عملکرد خوبی در سوپر لیگ یونان نداشته و تا ۲ هفته دیگر به همکاری خود با او پایان خواهد داد.

در ادامه خبر این رسانه ورزشی یونانی آمده است:

بازگشت بزرگی به پانیونیوس پس از جدایی میخائیل گریگوریو صورت خواهد گرفت. مسعود شجاعی که احتمال ماندنش در تیم آاِک سخت است با توجه به روابط خوبی که با باشگاه پانیونیوس دارد به ورزشگا نیوازمیرنا بازخواهد گشت. شجاعی ۲ فصل در این تیم کهن آتنی حضور داشت و در نیم‌فصل دوم فصل جاری سوپر لیگ یونان با عقد قرارداد ۶ ماهه‌ای به آاِک پیوست.

تیم پانیونیوس پیش از این ۳ ملی‌پوش ایرانی شامل کریم انصاری‌ فرد، احسان حاج‌ صفی و مسعود شجاعی را در اختیار داشت که پس از درخشش در این تیم به تیم‌های مطرح المپیاکوس و آاِک انتقال یافتند.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

مدیرعامل ب

مدیرعامل باشگاه ملی‌حفاری با بیان این‌که ادامه همکاری با علاسوند […]

سردار آزمو

روزنامه اسپانیایی مارکا معتقد است که سردار آزمون می تواند […]

نوشاد عالم

نوشاد عالمیان موفق به صعود به جدول اصلی تور جهانی […]

حضور نیمار

مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن پس از دوران مصدومیتش به […]

فتاحی: برای

مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برای تغییر زمان […]

RSS not configured

Sponsors