مصاحبه دوربین نود با علی کریمی سرمربی سپیدرود درباره اختلافاتش با مالک باشگاه سپیدرود و عمل نکردن وی به تعهداتش را مشاهده می کنید.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

علی کریمی سرمربی سپیدرود از نابسامانی اوضاع این تیم و بی صداقتی مسوولان باشگاه انتقاد کرد و گفت : درحالیکه تیم با حمایت پرشور و همه جانبه هواداران و غیرت و تعصب بازیکنان در لیگ برتر ماندنی شد از مدیران باشگاه خبری نیست.
علی کریمی افزود : یک هفته به پایان بازی های مانده است اما بازیکنان تیم هنوز مبالغ زیادی از قرارداد خود را نگرفته اند.
وی به صادقانه نبودن رفتار و کردار مدیران باشگاه سپیدرود اشاره و خاطرنشان کرد : با تشکیل جلسه های پی در پی درصدد فریب دادن بازیکنان و حتی هواداران بودند.
سرمربی سپیدرود به ادامه دار بودن قرارداد خود اشاره کرد و گفت : قرارداد من به پایان نرسیده و ادامه دارد اما قرارداد بیش از نود درصد بازیکنان و کادر فنی تیم به پایان رسیده که از تعیین تکلیف آنان خبری نیست و همچنان بلاتکلیفند.
علی کریمی خاطرنشان کرد : برای گرفتن نتایج بهتر در لیگ هجدهم باید از هم اکنون تلاش کرد و درمورد تمدید قرارداد بازیکنان قدیمی و جذب بازیکنان جدید برای تقویت تیم برنامه ریزی کرد.
وی از مدیران اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال گیلان هم گله کرد و گفت : معلوم نیست بر چه اساسی و بر پایه چه منطق و پیشینه ای باشگاه باسابقه ، ریشه دار و پرطرفدار سپیدرود را به افرادی سپرده اند که هیچ آورده ای نداشته و همچنان با حرف ها و رفتارهایی که صداقتی در آن نیست تیم را به چالش کشانده اند.


خبر خوش برای کاربران ماه تو دی: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران ماه تو دی نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

مرگ اسکوبا

برزیل در نخستین فینال جام جهانی که با نتیجه بدون […]

برانکو گفت

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

قاسم‌پور:

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است با لغو دیدار تدارکاتی مقابل […]

آرزوی قلبی

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

درخشان: لژی

ملی‌پوش سابق ایران می‌گوید تیم ملی در کمتر از سه […]

RSS not configured

Sponsors