علی حمودی

مدافع پیکان می‌گوید من با سابقه استقلالی بودنم انگیزه زیادی برای این بازی داشتم حتی وقتی پاس گل دوم را برای مهاجم تیم ارسال کردم فکر می‌کردم دیگر کار تمام شده است.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

علی حمودی مدافع پیکان در مورد بازی با استقلال گفت:

معتقدم پیکان در این بازی بهترین نمایش را داشت و تیم را مستحق شکست در این تیم نمی‌دانم. ما در این بازی از کمبود نفرات رنج می‌بردیم و فکر می‌کنم روی اشتباهات بازی را به حریف واگذار کردیم در ضمن ما به نسبت آبی‌پوشان مالکیت و جنگندگی بیشتری داشتیم. اگر در این بازی آن اشتباهات را انجام نمی‌دادیم با انگیزه‌ای که پیکان در مصاف با استقلال داشت می‌توانستیم سهمیه آسیایی را با اقتدار کسب کنیم که متاسفانه این نتیجه مانع آسیایی شدن ما شد.

علی حمودی در مورد عملکردش در این بازی هم خاطرنشان کرد:

من با سابقه استقلالی بودنم انگیزه زیادی برای این بازی داشتم حتی وقتی پاس گل دوم را برای مهاجم تیم ارسال کردم فکر می‌کردم دیگر کار تمام شده است اما متاسفانه در نهایت بازی را به حریف واگذار کردیم. خیلی دوست داشتم که باانگیزه فراوان و عملکرد خوبم در این بازی نتیجه را به نفع خود پایان دهیم که متاسفانه نشد و امیدوارم در بازی آخر همه اتفاقات تلخ بازی با استقلال را جبران کنیم.

علی حمودی در پایان در رابطه با دربی خودروسازان گفت:

شکست مقابل استقلال ما را از جمع مدعیان کسب سهمیه آسیایی دور کرد ولی در این بازی می‌خواهیم شکست مقابل آبی‌پوشان را جبران و جایگاه پنجمی‌مان را حفظ کنیم چون تیم‌های پایین‌تر از ما باتوجه به مصاف‌هایشان به دنبال این جایگاه هستند و ما نمی‌خواهیم به هیچ‌وجه این جایگاه را تقدیم تیم دیگری کنیم.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

مرگ اسکوبا

برزیل در نخستین فینال جام جهانی که با نتیجه بدون […]

برانکو گفت

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

قاسم‌پور:

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است با لغو دیدار تدارکاتی مقابل […]

آرزوی قلبی

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

درخشان: لژی

ملی‌پوش سابق ایران می‌گوید تیم ملی در کمتر از سه […]

RSS not configured

Sponsors