لیورپول

شان کاکس هوادار ۵۳ ساله لیورپول بعد از درگیری های دیشب با هواداران رم درگذشت

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

دیشب سه شنبه و پیش از دیدار حساس لیورپول و رم در استادیوم آنفیلد، درگیری شدیدی بین هواداران ۲ تیم خارج از استادیوم ایجاد شد که در نهایت این هوادار ۵۳ ساله که صاحب ۲ فرزند نیز بود بر اساس جراحات وارده درگذشت.

این هوادار متعصب لیورپول که با برادرش به تماشای این مسابقه رفته بود، به یکباره در میان درگیری بین هواداران ۲ تیم قرار گرفته و با ضربات ۲ فرد ۲۵ و ۲۶ ساله که خیلی هم زود شناسایی و بازداشت شده اند، درگذشت.

دیروز و دیشب تصاویری عجیبی از هواداران رم منتشر شد که با چکش ها و دیگر سلاح های سرد در درگیری شرکت می کنند و حتی خود باشگاه رم نیز امروز این درگیری ها را محکوم کرد. همسر سین کوکس امروز برای بررسی وضعیت همسرش به شهر لیورپول سفر کرد اما ۲ فرزند او همچنان در ایرلند هستند.

سخنگوی باشگاه لیورپول بعد از این اتفاق مدعی شد از درگیری های دیشب شوکه شده و حمایت کامل خود را از قربانی و بازمندگان آنها ابراز می دارد.

در گزارش پلیس اخباری در خصوص ضربه خوردن فرد قربانی با کمربند و بعد از آن افتادن وی عنوان شده و مجموعا ۹ نفر مرد بین ۲۰ تا ۴۳ ساله که به دلیل جرائم مختلف از جمله آزار و اذیت، حمله، داشتن سلاح های تهاجمی، قبل و بعد از مسابقه دستگیر شدند.

 لیورپول

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

مدیرعامل ب

مدیرعامل باشگاه ملی‌حفاری با بیان این‌که ادامه همکاری با علاسوند […]

سردار آزمو

روزنامه اسپانیایی مارکا معتقد است که سردار آزمون می تواند […]

نوشاد عالم

نوشاد عالمیان موفق به صعود به جدول اصلی تور جهانی […]

حضور نیمار

مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن پس از دوران مصدومیتش به […]

فتاحی: برای

مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برای تغییر زمان […]

RSS not configured

Sponsors