زیدان : ما می توانیم بهتر بازی کنیم اما می توانیم از این بازی هم راضی باشیم

زیدان در پایان بازی تاکید کرد که تعویض ایسکو و رفتن آسنسیو، برنامه او نبوده است.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

زین الدین زیدان ، سرمربی رئال مادرید، تایید کرد که ایسکو، ستاره تیمش، در دیدار شب گذشته مقابل بایرن از ناحیه شانه دچار آسیب دیدگی شد و به همین دلیل، در ابتدایی نیمه دوم، مارکو آسنسیو را به زمین فرستاد.

در این دیدار ابتدا تیم میزبان با گل دقیقه ۲۸ جاشوا کیمیچ پیش افتاد اما رئالی ها توانستند در آخرین دقیقه نیمه اول با گل مارسلو کار را به تساوی کشیدند. آسنسیو که در ابتدای نیمه دوم به زمین رفته بود، در دقیقه ۵۵ گل دوم را برای رئال زد و این تیم را در این دیدار حساس به پیروزی رساند.

اما زیدان در پایان بازی تاکید کرد که تعویض ایسکو و رفتن آسنسیو، برنامه او نبوده و تنها به خاطر مصدومیت بازیکن تیمش این کار را انجام داده است.

او به خبرنگاران گفت:

” ایسکو از ناحیه شانه دچار مشکل شد. او از ابتدا احساس خوبی نداشت و ما بین دو نیمه اول را تعویض کردیم. امیدواریم که مشکل او خیلی جدی نباشد. با توجه به مصدومیت ایسکو، ما گزینه ای جز تعویض او نداشتیم.

آسنسیو گل زد اما نمی توانید بگویید این به خاطر تصمیم من بوده زیرا من تنها یک بازیکن مصدوم را تغییر دادم. آسنسیو می داند که باید با توپ چه کار کند. من چیز زیادی در این مورد به او نگفتم؛ تنها چند نکته دفاعی را به او تذکر دادم.”

سرمربی رئال همچنین تایید کرد که تیمش می تواند نمایش بهتری نسبت به بازی دیشب هم ارائه بدهد اما از پیروزی تیمش ابراز رضایت کرد:

” ما می توانیم بهتر بازی کنیم اما می توانیم از این بازی هم راضی باشیم.”

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

آلگری سرمر

ماکسیمیلیانو آلگری سرمربی جوان تیم فوتبال یوونتوس به شایعه بازگشت […]

حسن یزدانی

نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم ایران و دارنده مدال های طلای […]

عکس؛ چهار س

مارک آندره تراشتگن در غیاب لیونل مسی نقش به سزایی […]

فینالیست‌

با برگزاری دیدارهای نیمه نهایی ۴ وزن دوم کشتی آزاد […]

پرسپولیس ؛

دو تیم پرسپولیس و السد در دور برگشت لیگ قهرمانان […]

RSS not configured

Sponsors