شاگردان برانکو در جدال با علی کریمی و تیمش جشن قهرمانی خود را با برتری و دستیابی به سه امتیاز برگزار کردند.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

کلیپی از خلاصه بازی تیم های پرسپولیس و سپیدرود رشت در بازی های لیگ برتر خلیج فارس ۷ اردیبهشت ۹۷ که این بازی با برتری ۳-۰ پرسپولیس به پایان رسید.  در شرایطی که قهرمانی پرسپولیس در فصل هفدهم قطعی شده بود، آنها موفق شدند در بازی پایانی فصل با یک برد شیرین آن را جذاب‌تر کنند.

پرسپـولیس که در این بازی که به دنبال دستیابی به آمار برتر نسبت به ذوب آهن در گلزنی بود با سه گلی که کامیابی نیا، انصاری و احمدزاده به ثمر رساندند به این هدف خود نیز دست یافتند تا برانکو برای دومین فصل پیاپی با دروی رکوردها قهرمانی تیمش را جشن بگیرد.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ در پایان این جدال مراسم قهرمانی خود در لیگ برتر را در حضور هواداران‌شان برگزار خواهند کرد. با گزارش ویژه این بازی و حواشی آن حمید ابراهیمی و امیرحسین خیرخواه، خبرنگار و عکاس ورزش سه را از استادیوم آزادی همراهی کنید.

شرح گل ها:

پرسـپولیس ۱ سپیدرود ۰: ( دقیقه ۳۱، محمد انصاری): ضربه ایستگاهی برای پرسـپولیس و حرکت تمرین شده این تیم منجر به گل اول بازی شد. وحید امیری توپ را از میان پاهای ماهینی برای انصاری ساخته و پرداخته کرد تا ضربه زمینی مدافع چپ پرسپولیس وارد دروازه شود.
پرسـپولیس ۲ سپیدرود ۰ : (دقیقه ۴۸، فرشاد احمدزاده): هافبک پرسـپولیس روی جاگیری فوق العاده‌اش توانست از پاس منشا سود برده و توپ را از سه قدمی دروازه با ضربه تمام کننده خود به گل دوم پرسـپولیس تبدیل کرد.
پرسـپولیس ۳ سپیدرود ۰ : ( دقیقه ۸۲، کمال کامیابی نیا): ارسال کرنر توسط مسلمان با ضربه سر تمام کننده کامیابی نیا به گل سوم پرسـپولیس تبدیل شد.

ماه تو دی شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند.


خبر خوش برای کاربران ماه تو دی: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران ماه تو دی نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

نوشاد عالم

نوشاد عالمیان موفق به صعود به جدول اصلی تور جهانی […]

حضور نیمار

مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن پس از دوران مصدومیتش به […]

فتاحی: برای

مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برای تغییر زمان […]

ناصر حجازی

ویژه برنامه مرحوم ناصر حجازی در آستانه هفتمین سالگرد فوت […]

هوا را از م

تقریبا ۱۰ درصد از جغرافیای کشور ما تحت پوشش فرستنده […]

RSS not configured

Sponsors